Záložky

Virtonomics

Alternativní názvy: Virtonomica

Virtonomics Online - unikátní formát browser multiplayer online hra, jejíž realizace nemá analogy na internetu. Zkrátka a dobře, on-line hra Virtonomics - ekonomický simulátor ve velkém měřítku. V této online hře komunikovat s každým jiným miliony členů z celého světa.

Připojte se do hry Virtonomics netrvá dlouho a je jen nutnou podmínkou, aby bylo možné začít hrát herní Virtonomics on-line. Chcete-li zaregistrovat, budete muset rozhodnout o virtuální zemi, ve které budete hrát a zadejte svou e-mailovou adresu. Ve skutečnosti, poté, co přijde na e-mail oznámení, že registrace Virtonomics je kompletní, můžete bezpečně spustit hru. Výběrem země se musí zacházet velmi opatrně, protože to bude váš virtuální domov herním světě.

Virtonomics on-line hra, to není domýšlivý na zeměpisné poloze nebo věku a sociálních faktorů igrakov a hrát to může být každý, kdo miluje nejen vzrušující, ale to je herní přesunutí Bashers, naději.

Zkrátka a dobře, herní klient - je místo, kolem kterého se točí celý hratelnost. To všichni domorodci žijí a virtuální svět Virtonomics. Hra simuluje kvalitativně určité ekonomické procesy a operace, které se vyskytují v každodenním životě ve většině velkých firem, a někdy dokonce i ve státním aparátu. Hra je podmínečně rozdělena do několika sektorů činnosti: obchod, průmysl, bankovnictví, vědy a akciového trhu. Kromě těchto odvětvích, hra je k dispozici několik dalších, ve kterém se ocitnete se začíná hrát Virtonomics.

Virtonomics online hra je konstruován tak, aby váš příkaz určité zařízení: obchody, akciové fondy, společnost nebo firma, nějak podílí na obchodních procesů. Podle svého uvážení, můžete si najmout pracovníky ve vaší společnosti, určit jejich platy a zajistit, aby, pokud je to produktivně a efektivně fungují, řídit dodávky potřebných surovin pro vaše podnikání je vždy produkovat zisk. K dispozici je také schopnost ovládat vnější finanční politiku. Můžete osobně zjistit ceny produktů vydány. Virtonomics hrát, které téměř nikdy neunaví se osvědčil jako vynikající ekonomický simulátor a dobrou teoretickou a praktickou základnu pro ty, kteří vždy snili udělat svůj vlastní podnik, ale také pečuje o své peníze, aby jim riskovat začíná studovat management podniku. Očividně spokojen s možností prodeje podniku k ostatním hráčům.

To jen tak se stalo, že ve světě podnikání ze soutěže se nikam. Konfrontace v této oblasti dochází metody řízení komoditního trhu, zboží, prodává a cenné papíry. Samozřejmě, že vývojáři nejsou ušetřeni stranu a řadu transakcí, dohod a spojenectví jsou skvělý nástroj pro rozvoj svého podnikání sobstvennogoo. Co je opravdu co říct, důraz na sociální složku hry nebyla provedena nadarmo, a vyplatilo se to.

Lka v Virtonomics přepočítány každý večer a jednu normální den čas letět celá hra týden. V důsledku toho, každý týden na trzích změnit ty, nebo jiné finanční ukazatele, ceny skok, kurzy akcií vždy jít nahoru nebo padají dramaticky, sklady plné nových zdrojů a vaše podnikání vám přináší zasloužené příjmy. Dvě slova, život se vaří. Pokaždé, když se po této změně můžete ovlivnit některé parametry vašeho podnikání, které následně vliv na výkon, které jsou vypočítané na konci příštího utkání v týdnu.

V zásadě, ne-nasnadě, že peníze - hlavní měna a primární zdroj ve hře. Mohou strávit na rozvoj existujících podniků, nové výstavby, výrobní zásoby a mnoho dalšího.

Stručně řečeno, musím říci, že hraje on-line hry Virtonomics stojí každý, kdo vidí alternativní kancelářské otroctví a duše sní o své vlastní věci. Zaregistrujte se a živit skutečné světoznámou firmu! Závratná svět obchodu a hodně peněz, čeká na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more