Záložky

Vesnice a farma

Alternativní názvy:

Vesnice a farma zábavná farma pro mobilní platformy. Ve hře uvidíte jasnou grafiku v kresleném stylu. Hudba je zvolena tak, aby vás rozveselila i v zamračeném deštivém dni.

Zde najdete spoustu příjemných prací kolem domu:

  • Renovujte a rozšiřte dům a stodolu
  • Postavte dílny a továrny
  • Start a péče o zvířata a ptáky
  • Zasej pole a sklízej včas
  • Obchodujte s vyrobenými produkty
  • Dokončete speciální úkoly a získejte zkušenosti
  • Seznamte se se sousedy farmy

Toto je krátký a neúplný seznam případů. Začněte hrát Village and Farm a zjistěte sami, kolik různých úkolů a ještě více zábavy existuje.

Pro začátek, abyste pochopili ovládání, bylo by nejlepší projít malým školením, o které se postarali vývojáři.

Vše není omezeno na činnost samotné farmy. Budete mít možnost navštívit nejbližší město a dokonce si tam otevřít obchody. Rybník v okolí stojí za návštěvu na ryby nebo nastražení pastí na raky.

Uspořádejte budovy na farmě, jak chcete. Pro dekoraci si můžete zakoupit dekorační předměty. Vyberte plot a osázejte plochu exotickými ovocnými stromy a květinami. Chovejte včely, abyste získali vosk a med.

Pořiďte si domácího mazlíčka nebo několik najednou. Postarejte se o své mazlíčky a nezapomeňte si s nimi hrát.

Postupem času se výrobní řetězce prodlouží, což znamená, že bude potřeba více úložného prostoru. Rozšiřte svou stodolu a postavte silo na uskladnění zásob. Nebude to jednoduché, stavební materiály se shánějí obtížně a bude jich potřeba hodně.

Budete moci obchodovat s vyrobenými produkty na herním trhu, kupující jsou skuteční lidé. Zjistěte, po čem je největší poptávka, a nastavte výrobu.

Pozvěte přátele ke hře nebo se seznamte s novými. Vytvářejte komunity a účastněte se společně soutěží. V případě potřeby můžete vždy požádat o pomoc spojence nebo jim pomoci. Pro komunikaci je zde k dispozici pohodlný chat.

Připojte se ke hře každý den a získejte denní a týdenní ceny za aktivitu. Dokončete každodenní úkoly, abyste získali ještě více dárků.

O svátcích a během velkých sportovních událostí najdete mnoho tematických soutěží s cenami, které jindy nezískáte. Sbírejte celé sbírky takových předmětů.

Často jsou vydány aktualizace

, které do hry přinášejí další dekorace a nové, ještě zajímavější úkoly a soutěže.

Obchod ve hře vám umožní nakupovat stavební materiály a další zdroje za měnu ve hře nebo skutečné peníze. Sortiment je aktualizován každý den a mnohdy lze potřebné zboží nakoupit se slevou. Ale i bez toho dosáhnete úspěchu, jen to bude chtít trochu více času.

Village and Farm si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned a začněte budovat svou vysněnou farmu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more