Záložky

Benátčané

Alternativní názvy: Veneciancy

Benátčané online - nový produkt známý pro své on-line her společnosti Bigpoint. Vývojáři studia se snaží produkovat hry jako obecně zahrnuje různé žánry a kategorie her, aby zajistila všechny příznivce online her vyvinutých návrh kvalitu.

Mezi hrami tam Bigpoint jako strategické, vojenské a dynamický a dobrodružství, a on-line hry Benátčany - Středomoří obchodníky je čistě ekonomická strategie, která nutně osloví všechny milovníky pohodlných a promyšlených ekonomických her.

Registrace Benátčany ve hře - je nezbytný krok k zahájení budování své vlastní obchodní impérium. Stejně jako v jiných hrách od společnosti Bigpoint, Benátčané v registraci projektu je jednoduché a rychlé. Chcete-li začít hrát hry Benátčany on-line, máte dvě možnosti - buď se dokončí zvláštní formulář pro indikaci jako jejich přezdívku, heslo, kontaktní e-mailovou adresu a den svého narození, nebo jiného přihlášeni pomocí účtu v sociální na Facebooku. Vzhledem k tomu, že dnes téměř každý má přístup k internetu, registrované v Facebook, druhou možností by bylo velmi výhodné pro většinu, kteří chtějí hrát hry on-line Benátčany. Pokud se rozhodnete vytvořit staromódní, to je zajímavé vědět, že hra se ptá své narozeniny s cílem podpořit název přehrávač den, takže speciální bonusy a příležitosti pro hry od společnosti Bigpoint je běžnou praxí. Registrace Benátčané v žádném případě nebude mít mnoho času, a můžete pokračovat přímo do hry - online hry Benátčané plně prohlížeč založený a začít budovat jejich ekonomické kariéry nemusíte stahovat a instalovat žádné klienty.

Benátčané on-line hra má obrovský herní svět se spoustou míst a příležitostí pro rozvoj. Na samém začátku, a zvedněte v malém přístavním městečku, hráč prostě oslněn množstvím všech druhů staveb, které lze navštívit, a různé herní zdrojů dostupných úloh. Měli bychom také zmínit vynikající grafický design hry - Benátčané on-line má pečlivě a s důrazem na detail a vyvinuty herní lokace, které jsou pěkně namalované v každé budově a každému ikonou. Takový postoj k vizuální design opravdu staví hráče v dobách středověkých Benátkách.

Co máte zapojit se do takové krásné a plné příležitostí světě? Jakmile hra ekonomicky, respektive, a úkoly budou relevantní - vybudovat určitou budovu, musíte své město v této fázi, aby z jednoho přístavu do jiného konkrétního produktu, chránit město před útokem loupežníků nebo vyhrát cizí vypořádání. Všechny úkoly jsou doprovázeny tematickými scény - to není jen muset nést objektu z bodu A do bodu B, a, například, dodat bedna drahé víno měřit sousedního města, aby si zajistil přízeň a dostat příležitost k obchodu.

Zvláštní zmínku si zaslouží rozvinutý systém svatby, pomocí kterého můžete vytvořit celou vlastní dynastii, což může překonat bohatství a vliv i královské rodiny. Jak můžete vidět, hrát Benátčany zajímavé a vzrušující, takový projekt nemůže zůstat lhostejný k jeho fanouškům všechny hospodářské politiky, zejména proto, že Benátčané můžete hrát zcela zdarma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more