Záložky

Variabilní World

Alternativní názvy: Řazení World

Variable World on-line - multiplayer hra ve stylu futuristické vojenské strategie.

Online hra Variable World nepředepisují zvláštní požadavky na systém vašeho počítače, dokonce s dostupnými mobilními telefony a smartphony, ale problémy mohou nastat při spuštění hry v prohlížeči Opera Mini (webový prohlížeč pro mobilní zařízení).

Připojte se do hry variabilní světě je velmi jednoduchá - je třeba zadat požadovaný přezdívku, heslo, e-mailovou adresu a zvolte požadovaný jazyk. Variabilní World nabízí také on-line registraci budete automaticky zaregistrovat na herním fóru se stejnou přezdívkou, jako ve hře.

Ve hře budete muset prozkoumat neznámou planetu, a získat zdroje s využitím databází. Variabilní Svět on-line hra má čtyři zdroje

- Metal (produkuje robot horník)

- Oleje (ropné produkuje robot)

- Quartz (quartz kolektor)

- Uran (těžba uranu robot).

Všechny roboty bude váš robot kolektor. Když budete hrát hry on-line Variable World, pak budete mít možnost navrhnout roboty na jejich potřeby, a pokud je to nutné upravovat. Kromě toho budete sami vyrobit zbraně a brnění, chrání ho, a to:

- Kinetické zbraně (a kovový pancíř)

- Laserové zbraně (které odrážejí brnění)

Plazmová zbraň (energie brnění).

Zbraně a brnění, které potřebujete, jako ostatní hráči se bude snažit zachytit svou základnu a zvolte své zdroje. Aby bylo možné úspěšně bránit a útočit, hra Variable World vám on-line dává možnost rozvíjet své vlastní taktiku na tom všechny tři kola boje. Tato taktika pak můžete volat a ušetřete občas používat úspěšně, a ne ji vytvořit znovu.

Budete si moci vybrat ze tří typů útoků na nepřátelské základny

- Digitalizace,

- Povolání

- Naklápěcí.

Snímání umožňuje, aby se všechny zisky ze základny okupace - pouze 40%, zatímco naklápění určená k přesunu nepřátelskou základnu na několik buněk s možností odmítnutí. Všechny trofeje, které obdržíte v případě úspěšného útoku se převedou na peníze.

Aby se to i šance v bitvách základně lze napadnout pouze jednu armádu, ve které, kromě toho, že je limit hmotnosti obrněných jednotek.

Hrát hru Variable World Online dobře, že dává fronty své databáze, můžete přejít do režimu offline, zatímco vaše databáze bude tvrdě pracovat. Brzy ve hře budete mít tři základny, a se zvyšující se hladina stoupat a schopnost ovládat větší počet základen.

Pro více úspěšné hře budete muset vyvinout nástroje, jako je

- Jednotka ekonomie (věda, technologie, trh),

- Blok konstrukce (blok pevnostních výpočtů, projektování zbraní a brnění)

- Doprava block

- Blok geologie.

S rostoucí vývoj každého bloku na úrovni, kdy budete hrát v proměnné světě, nebo máte možnost vydělat více, nebo možnost vybudovat lepší roboty, nebo se rychle přesunout k produkci více zdrojů, resp.

Na planetách, kde budete řídit těžbu zdrojů, je zde obrovské množství krajin - řeky, hory, pouště, lesy, města, kde si můžete buď získat určitý druh zdrojů nebo konstrukčních bloků za nižší cenu.

Hru začínáte ve zvláštní oblasti pro začátečníky, kde si nikdo nemůže vzít svou základnu. Jakmile máte pocit, mohli plně hrát Variabilní svět, členství v Alianci - Unie až 20 hráčů, kteří se vzájemně podporují.

Variable World Registrace je k dispozici ve třech serverech planet

- Sirius

- Vega-1

- Antares.

Shifting World otevře vzdálené planetě, budete ovládat používání robotů, a vytvořit si vlastní taktiku boje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more