Záložky

Urban Rivals

Alternativní názvy: Urban Rivals

Urban Rivals on-line - je zdarma online browser hra, která sdružuje hráče z celého světa. Online hra Urban Rivals patří do kategorie karetních her, a to je ve stylu komiksu, kde jsou všechny události, k nimž dochází v herním velkoměstě Clint Město, které je průběžně udržován nepřátelského klanu boje mezi frakcemi pro kontrolu celého města. Zahrajte si hru Urban Rivals on-line lze v každém prohlížeči (Internet Explorer 6 se nedoporučuje! ) A nainstalovat herní klient - není potřeba! Zaregistrujte se a začněte hru ...

Registrace Urban Rivals: Pokud máte účet na Facebooku, můžete se přihlásit do hry pomocí tohoto účtu místo registrace na webu. Pokud nemáte, pak stiskněte tlačítko "Zaregistrujte se a hrát" v okně, které se otevře, můžete zvolit styl svých prvních bojových paluby: Hrubou silou (nenechte se soupeři žádnou šanci), Slow Death (tisk soupeř sám s jeho triků ) Dohled (udržet situaci pod kontrolou a jednat na obranu). Dále vyberte zemi, zadejte do příslušných polí e-mail, uživatelské jméno, heslo a zadaný kód. Pokud si přejete dostávat novinky z Urban Rivals, dát klíště "Ano" nebo "Ne". Pak přijměte souhlas s pravidly hry a stiskněte tlačítko "Zaregistrujte se a hrát." Na to Připojte se do hry Urban Rivals je dokončen, jste připraveni ke hře!

V této světlé a barevné hry, budete setkávat s mladými lidmi a podkopal neformální s řadou agresivních mutantů, s statečných policií a násilné gangstery, stejně jako mnoho dalších stejně barevné znaky ...

Na začátku hry dostanete svou první práci - mise, různé typy a úrovně obtížnosti. Pro plnění úkolů budete získávat body a ceny ...

Spuštění hry, budete mít osm karet s určitými znaky, které patří do různých klanů. Současně se podílet na karty bitvě mohou pouze čtyři karty. Každá karta má své vlastní speciální vlastnosti: pevnost a poškození (hlavní), schopnost a odměny (menší).

Na začátku bitvy, každý hráč si vybere jeden po druhém z jeho paluby jednu kartu a hodí ho do bitvy. Mějte na paměti, že hráč, který si vybere kartu pro druhý boj, má tu výhodu, že už bude vidět mapu svého soupeře a být schopen vrhnout do bitvy silnější karty. Chcete-li úspěšně bojovat proti Urban Rivals online hry, musí každý účastník správně vybrat tým, mající podobu balíčku karet-postav. Urban Rivals online hra nabízí možnost zakoupit tzv. sběratelských karet znaky (jejich počet o 50). S pomocí těchto karet, bude snazší vyhrát souboje, ale aby se tyto znaky nebude snadné, takže budete muset pověsit. V Urban Rivals zapojeno více než 600 různých znaků, které mají svůj vlastní charakter a dovednosti, které můžete rozvíjet a získávat nové.

Všechny herní charaktery jsou jednotní v klanech, které se v tomto okamžiku ve hře - 22 (podrobná historie těchto klanů lze nalézt v komických knihách, které jsou k dispozici na místě).

Hrát online hru Urban Rivals může být v několika herních módech. Například, jako například: denní turnaje, ELO, Survivor, Deathmatch. ...

V počáteční fázi, budete bojovat s hráči svou úroveň (tj. není složité). Potom, jak hra postupuje, budete postupně přejít na těžší úrovně (kde budete muset pečlivě zvolit taktiku boje). Extrémní úrovně budou k dispozici, které dosáhly vysokou laťku ve hře (již existují přísnější pravidla).

Pro vedení bojů v městských Rivals, dostanete peníze na hraní (Clintz) a zkušenosti. Vydělané peníze mohou být použity na nákup nových postav. Ve VIP-shop "Boutique", můžete si koupit znaky elite-karty, ale o skutečné peníze.

V městské Rivals hrát, můžete zintenzivnění bojové schopnosti svých karet pomocí speciálních tablet - Pillz (např. tablet zvyšuje bojové schopnosti znaku karty 2 krát). Na začátku bitvy, dostanete 12 Pillz (který můžete distribuovat na vůli mezi jeho bojovníky 4) a 12 životů. Hlavním cílem v boji - vzít tolik životů od nepřítele. Kdo žije tam bude více, je vítěz!

Play Urban Rivals může být součástí existujícího cechu nebo si vytvořte vlastní ...

Obecně platí, že hra je velmi zábavná, můžete popsat ji dlouho, je lepší hrát alespoň jednou. Takže, Urban Rivals šek na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more