Záložky

Neopěvovaní Heroes

Alternativní názvy: Neopěvovaní Heroes

Neopěvovaní Heroes online - bezplatná multiplayerová hra na hrdiny ve fantasy stylu s jedinečnou grafikou.

Neopěvovaní Heroes Online hry je následující minimální systémové požadavky pro počítače hráče

1. Připojení k Internetu.

2. JavaScript schopný prohlížeč technologie Flash.

3. Přítomnost aktuální verzi Flash Player.

4. Rozlišení displeje 1024 x 768 pixelů nebo vyšší.

Herní vývojáři se nedoporučuje hrát tuto hru v aplikaci Internet Explorer, Opera.

Registrace neopěvovaní hrdinové ve hře je velmi rychlá - stačí zadat svou e-mailovou adresu a a přijímám uživatelskou dohodu. Další pokyny k neopěvovaní hrdinové online registraci bude zasláno na adresu elektronické schránky. Zaregistrovat neopěvovaní hrdinové není nutné, pokud máte své vlastní stránky na sociálních sítích, jako je Facebook a VKontakte - můžete se přihlásit do hry pomocí svého účtu.

Neopěvovaní Heroes on-line hra má unikátní grafiku, připomínající komiks. Nicméně to nevylučuje skutečnost, že svět artanga velmi vysokou kvalitu navržen a má širokou škálu míst - z města Free-Port, do jeskyní a sklepení.

Když začnete hrát hry on-line neopěvovaní hrdinové, vaše postava může patřit do jedné ze čtyř tříd:

• bojovník

• klerik

• Ranger

• kouzelník

Nicméně, záleží jen na vás, jaké dovednosti si budou rozvíjet svou postavu. Neopěvovaní Heroes on-line hra má speciální funkci - sadu karet, které se vám bude líbit. Záleží na nich vaše výstroj, výzbroj, znak třídy. Pokud se vám nelíbí něco, vždy můžete koupit nebo vyhrát bitvu novou kartu a začít jednat zcela odlišně.

Bojový systém je turn-based hra. Můžete bojovat jak na jevišti a plnění různých úkolů. Kromě toho mohou nejnebezpečnější a mazaný monstra koordinovat své činnosti a může napadnout vás na celou skupinu. Bojiště jsou různé a mají různé vlastnosti, například, překážky, pokud jde o účinnost, které dávají charakter energie místa vstupu - výstupu. Můžete chodit, létat, skok, útok a používat své dovednosti.

Když budete hrát online hry neopěvovaní hrdinové, pak budete čekat na řadu úkolů, které vám dá

• Circle of Power

• Legion Steel

Tyto dvě organizace jsou nevědomý mágové a válečníci, resp. Nemusíte hned dát práci na trofej, která bude některé unikátní věc. Nejprve budete muset vydělat určitou pověst. Pokud děláte práci na kruhu moci, že vaše pověst utrpí oceli legii a naopak.

Vaše postava bude mít speciální brýle slávu, která bude záviset na poměru lidí na světě. Tím, charakter titulu, můžete také získat více a nadávky, jako je Velké veletrhu, Zhetvoprinosyaschy nebo Bezisvesny, Humble. Z titulní postavy závisí, stejně jako jeho možnostech - o vstup do klanu, účast v boji v aréně.

Když jste v neopěvovaní hrdinové hrají, a pak spustit do ekonomického systému. Za prvé, všechny prostředky ve hře jsou vyčerpávající, a hráči je musí pokračovat. Za druhé, trhy se setkáte různé možnosti tvorby cen, dumping, a další deficity. Za třetí, můžete vytvořit jedinečné zbraně a prodávat je.

Můžete vytvořit obchodní cesty mezi městy na světě, jako obchod s klany využít ekonomického rozvoje a útočit na ostatní města.

Play neopěvovaní hrdinové vzrušující, protože záleží jen na vašich akcích a přístup na vaše jinými znaky, můžete vytvořit, ale nejsou omezeny pouze na jednu větev vývoje, stejně jako právě nyní hru.

Systém vývoje postav ve hře - bezurovnevaya, také ve hře není žádný rozpor závodů a stran, a závisí pouze na vás, s kým bojovat.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more