Záložky

Bezkonkurenční ďábel

Alternativní názvy: Bezkonkurenční ďábel

Nesrovnatelné ďábel online hry - vzrušující akční fantasy žánr vojenských předmětů. Projekt shareware, takže nikdo vyžaduje povinné finanční příspěvky pro potěšení zúčastnit se zajímavých akcí, která se vyvinula ve starověké Číně. Můžete cestovat v atmosféře legend a mýtů, a hlouběji budete proniknout do tajemství záhadného světa, bude mnohem zajímavější hrát Nesrovnatelné ďábel . Například, pohybující se přes úrovně, hráč postupně otevírá potenciál projektu Linekong. Rozložte všechny skvělé vlastnosti, a brzy si začnou uvědomovat, že prostě nemůže odtrhnout od hry. Nabízí jedinečnou bitvu o srdce světa, krvavých bojů v aréně zbroji, nebezpečné obležení, a hodně z nejkrásnějších questů úkolů. Nesrovnatelné ďábel hra zcela eliminuje zdlouhavý povolání. Budete mít neustále na cestách a obavy. Na obou kontinentech se skládá z 40 regionů, kde hýří ani aktivní! Start Nesrovnatelné ďábel hrát hned teď, aby nezávisle ověřit!

Chcete-li otevřít hru potřebovat Jedinečná ďábel registraci. Informovat e-mailovou adresu, obdržíte e-mail od kódu pro aktivaci vašeho účtu. Připojte se do hry Nesrovnatelné ďábel poskytne příležitost pro stažení klienta. Ale nejprve se ujistěte, že váš počítač bude vhodné. Pro hru předložila následující minimální systémové požadavky:

- OS Windows XP nebo Windows 7;

- Core 2 Duo 1. 6 GHz;

- Grafika GeForce2 MX440;

- RAM 1 Gb,

- Pevný disk 2 GB.

Poté, co se objeví poprvé ve světě fantasy, neměli byste být ztracen. Nenechte se zmást, že jste jen nováček zde. Určitě nakonec dosáhne závratných výšek. Vestavěný hra encyklopedie - skvělý pomocník, který vám pomůže pochopit všechny aspekty. Musíte se naučit razdobyvat potřebné zdroje k výrobě cenné předměty, jejich zlepšení, stejně jako osobní vlastnosti čerpané provedením různých úkolů. Kromě toho, UD Hra dává možnost, aby obsahoval zvíře. Váš mazlíček bude skvělým pomocníkem v boji, nejdůležitější je správně vzdělávat a vzhledem k tomu patřičná pozornost. Mnoho bojů máte to! Na cestě se setkal mnohokrát zlé příšery, kteří chtějí zničit. A ostatní hráči jsou vaši potenciální konkurenti.

Předtím, než začnete hrát hru Nesrovnatelné ďábel , rozhodne o charakteru, které patří k jednomu z dostupných ras. Můžete si vybrat mezi Astromantami (moudrých mágů) Lovchev (řemeslníci kontrolovat činnost nepřítele) nebo Warriors (stateční, silní a divocí válečníci). Pro každou třídu má svou vlastní cestu rozvoje. Kromě toho si můžete vybrat a specifické odborné znalosti. Takže Astromanty může stát Ketu (vlastní kouzlo ledu a ohně), nebo Rahu (vlastní vzduchu magie a jedů), Odchyt - střelba (hlavní zbraň - luk), nebo popravy (Glaive majitelé), a Warriors - Typhoon (dva meče k útoku) nebo Inferno (obouruční meč útok). Ten, kdo se stanete, oceníte darované talenty, rozvíjet své schopnosti, protože každá z ras má obrovský prostor pro rozvoj.

Časopis questů se skládá z 2000 druhů PvE, PvP a GvG pracovních míst. Taková hojnost akční hra neumožňuje ujít minutu! Zkuste - a vaše úsilí bude bez povšimnutí. Tam je odměna systém umožňuje, aby se správné věci a jak různé zdroje a zapoluchat titul. Zvýšení jeho titul, stanete se více respektovaný, takže se nemusíte sedět - vše záleží na vás!

Bude užitečné najít spojence. Tak se můžete účastnit masivních bitev, bude neustále cítit podporu a spřátelit se s velkými výkony!

Hra potěší příznivce dobrého času na zábavu mnoho výhod. Tento intuitivní hratelnost a krásná grafika, a popisovat všechny položky, a svobodu pohybu vpřed a rovnováhu postav, a mnoho dalších užitečných věcí. Nechť jsou splněny všechny vaše očekávání, a hodně štěstí nikdy neopustí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more