Záložky

Tři království

Alternativní názvy: 3 království

Tři království Online - je bezplatná multiplayerová on-line hra na hrdiny, který je duchovním dítětem studiu IT území. Tři království Online hra velmi podobná velmi dobře známé a již milují všichni hráči na bázi prohlížeče role-playing hra Fight Club, ale kromě podobnosti v naší hře existují zásadní rozdíly a několik inovací, které jsou transformaci na hru pěkně.

Připojte se do hry Tři království nebude mít mnoho času a je velmi jednoduché prodeduroy. Stačí zadat název herní postavy, hesla pro přístup ke hře a e-mailovou adresu. Na tuto adresu Vám bude zaslán e-mailové upozornění, že registrace dokončena Three Kingdoms. Hra sama o sobě je prohlížeč, je to absolutně není náročná vashemmu "hardware". Vše, co potřebujete - libovolný počítač s připojením k internetu a prohlížeč.

Události ve hře se točí kolem věčném boji mezi dvěma velkými národy. Vrcholem hry je, že neexistuje žádný make o dobyvateli a obránců, negativních a pozitivních znaků. A tyto dvě rasy bojují o právo kolonizovat volného neobsazeného území, které neustále zasahující síly svých soupeřů. Tři království Online hry, založený na ideologii přijal odmítnutí "černé a bílé" spolupráce zde všichni hráči jsou si rovni a mohou tak hladce, jak vznešené skutky, a ne moc.

Zajímavostí je, že hra Tři království Online, původně koncipovaný jako prohlížeče, se může pochlubit lehký herní klient, který je vždy k dispozici ke stažení přímo z oficiálních stránek hry. Tím je zajištěno, že v případě jakýchkoliv problémů s prohlížeči, jste vždy schopni vstoupit do hry.

Bojový systém ve hře je turn-based, jako vždy. Vše, co je v arzenálu vaší postavy od začátku - jen několik rány a pár kouzel, ale s každým zvýšit úroveň své magické knihy a bude doplňovat zásoby znalostí zvýší, a vaše postava se dozvědět více bojové techniky. Ve skutečnosti, stejně se váš šatník a arzenálu. Můžete začít s malým nebo žádným nic, ale ve hře poté, co strávil určitý čas, máte dostatečné množství herního zařízení a solidní arzenál. A vše, co musíte udělat - zničit pár krvežíznivých monster. Zahrajte si online hru Tři království nutně potěší každého, i na boj fanoušky a milovníky zajímavých příběhů a tajemné příběhy.

Ve hře Three Kingdoms bude zajímavé pro fanoušky questy jen proto, že hra je skutečný zlatý důl pro každého, kdo miluje hrát hru úkoly. Výhoda rozmanitosti a variace v komplexnosti je velmi vysoká, takže nudit rozhodně nemusíte. Ve skutečnosti, kromě vojenské akce, vždy můžete udělat něco pro duši. Mezi prudkých krvavých bitvách můžete začít sběr a zpracování zdroje zalevareniem nebo dokonce kování zbraně a střelivo. Pokud zvolíte povolání zlatník, můžete bezpečně spolehnout na pevné pribyi. V zásadě existují jednodušší profese jako rybaření. Chystáte se mimo hranice města, budete muset vždy ucho k akutním, protože určitě bude čekat, nemilosrdné a strašlivé příšery, a souhlasí s tím, že boj proti vážným nepřítelem pomocí návnady nebo si činná - není nejlepší nápad. Hrát Tři království bude mnohem zajímavější, pokud se připojíte své soudruhy. Hra má velmi zajímavý režim - lov. Tak, jak se na určité oblasti na mapě, budete mít možnost vidět všichni přítomní se na ni monstra a odpůrců vybrat sami schopni. Pokud nechcete bojovat, pak se můžete vždy posobirat různé přísady pro vaše lektvary a lektvary.

Takže, pokud jste unaveni z jednotvárnosti každodenního života v kanceláři, pokud máte stále hoří uvnitř cravingového cestování a hledání dobrodružství, pak se tato hra bude milovat vás a umožní vám cítit radost z hraní. Zaregistrujte se a dokázat, že si zaslouží nosit titul nejlepší!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more