Záložky

Travian

Alternativní názvy: Travian

Na začátku si vlastní malou vesnici se pouze do jedné budovy. V TRAVIAN existují čtyři typy zdrojů: dřevo, hlína, železo a obilí. Než půjdete na výstavbu budov, by se měl starat o těžbu zdrojů. Jakmile si vytvořit výrobní prostředky, můžete přejít k rozvoji centrální části vaší obce. Vytvořte si sklad a sýpku, můžete uložit více zdrojů a vyrovnávací paměti pomáhá je chránit před nájezdy soupeřů. Svět TRAVIAN nejste sami. Zde můžete hrát s tisíci dalších hráčů. Nejdůležitější pro vás jsou hráči z okolí vašeho obce. Karta umožňuje kontrolovat umístění ostatních hráčů v blízkosti vašeho sídla.

Rozhraní

Přehled: Zde najdete své pole zdroje

Vesnice: V centru obce můžete stavět budovy

Mapa: Zde si můžete prohlédnout okolí obce

Statistiky: Tabulky s ostatními z

Zprávy: Informace o všech akcích ve vaší obci

Příspěvky: posílat a číst soukromé zprávy

Nyní máte všechny potřebné znalosti pro hru. Můžete začít hru ihned po registraci.

Římané

Legionář

Legionáři - jednoduchý a univerzální pěchotní Římané. Bojové jednotky tohoto typu vojáků mnohostranného vývoje: vykonávají dobře a to jak v útoku a obrany. Ale přesto, jejich hlavní účel - chránit osady z koně nepřátelských jednotek římského císařství.

Požadavky pro výzkum: None

Požadavky pro výcvik: Kasárny

Praetorian

Školení Praetorians dlouhou přihrávku obrana dovednosti pro další službu v Senátu jako gardy. Jeho legendární slávu si zaslouží díky své vynikající schopnosti uzavřít boj proti nepřátelské pěchotě. Nicméně, Praetorians nejsou schopni silný útok, a ne tak obratný a silný obrany proti jezdeckým jednotkám, jako jejich bratři ve zbrani - legionářů.

Požadavky pro výzkum: Akademiyauroven úroveň 1 Forge zbroj 1

Požadavky pro výcvik: Kasárny

Imperián -

Imperián - jednotka útočící vojska v Římě. Je to rychlý a silný v útoku, než obrana děsí nepřátelská vojska.

Nicméně, platit za všechno - školení Imperiánů poměrně dlouhá a nákladná.

Požadavky pro výzkum: Akademie úroveň 5, Kovárna úroveň 1

Požadavky pro výcvik: Kasárny

Jízda na průzkum

Průzkumná jednotka Řím. Docela rychlé vojáci, ale spotřebuje 2 jednotky obilí za hodinu. Přesné informace o počtu nepřátelských vojáků a opevnění - úspěch v nějaké válce. Scout jen schopný se dostat do nepřátelské vesnice a získat potřebné informace o množství zdrojů a ochranu.

Není-li nepřítel v obci skauti, skauting zůstává bez povšimnutí.

Požadavky pro výzkum: Stáje úroveň 1, Akademie úroveň 5

Požadavky pro výcvik: Stabilní

Cavalry Emperor

Jedná se o standardní jízdní Římané, pro nájezdy a náhlými rychlými útoky. Kavalérie vojska císaře není tak rychlý jako galského hrom, ale silný v útoku a obraně, než přinášet teror na nepřipraveného soupeře. Nicméně je třeba připomenout, že ustanovení o koně a jezdce nákladů není levná!

Požadavky pro výzkum: Stabilní uroven10, Akademie úroveň 5

Požadavky pro výcvik: Stabilní

Taran

Ram je těžký podpora zbraň pro římské pěchoty a jezdectva. Jejím cílem je zničení římských zdí, plotů nebo galských valového Němci. Čímž usnadňuje používání skopců bezprostřední úkoly pěchoty a jezdectva. Ale Rams neměli nechat útok bez podpory ostatních vojáků, protože oni sami jsou slabí.

Vyšší a silnější obranné opevnění, tím více budete muset berany k jejich zničení.

Požadavky pro výzkum: Akademie úroveň 10, Dílna úroveň 1

Požadavky pro výcvik: Dílna

Senátor

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more