Záložky

Travelers Rest

Alternativní názvy:

Travellers Rest je ekonomická strategie s prvky RPG. Můžete hrát na PC nebo notebooku. Grafika je pixelovaná, ale zároveň velmi detailní a krásná, barvy jsou syté. Hlasové hraní je provedeno ve stylu retro her, hudba pomáhá vytvářet jedinečnou atmosféru ve hře.

Díky unikátní grafice nejsou nároky na výkon valné, pohodlně si zahrajete i na slabých počítačích.

V této hře budete řídit hospodu umístěnou na přeplněném místě. Je to mnohem složitější, než se na první pohled zdá, návštěvníci mohou mít neobvyklé požadavky, ale právě takové zakázky vám umožní vydělat nejvíce.

Než začnete, dokončete školení, abyste rychle pochopili ovládání díky tipům připraveným vývojáři. Ihned poté můžete začít hrát.

Než se vaše hospoda stane ziskovou, musíte udělat spoustu práce:

  • Postavte a rekonstruujte prostory
  • Pěstujte zeleninu a ovoce
  • Pořiďte si mazlíčky
  • Naučte se vařit pivo a vyrábět víno
  • Pronájem a požární personál
  • Cestujte a hledejte recepty a vzácné ingredience pro exotická jídla

Tento malý seznam bude obsahovat pouze hlavní činnosti, ale ve skutečnosti na vás čekají ještě zajímavější úkoly.

Zpočátku bude zařízení velmi malé a nebude schopné pojmout všechny cestující, ale umožní vám získat malý příjem. Vyberte si, za co moudře utratit vydělané peníze. Zkuste uhodnout, která investice vám umožní rychleji zvyšovat zisk.

V Travelers Rest byla implementována změna denní doby a ročních období. Navíc jsou zde přítomny i dny v týdnu. Buďte připraveni na přeplněnou tavernu o víkendech a klid během týdne.

Všechna jídla, která podáváte svým hostům, vyžadují čas na přípravu. Produkty, ze kterých se tyto pokrmy připravují, se neobjeví z ničeho nic samy od sebe. Například, abyste mohli podávat slaninu na stůl, budete muset chovat prasata a to samé se zbytkem jídla.

Nejnáročnější na vedení domácnosti bude v době návalu návštěv, jelikož budete muset stihnout vše zároveň. To jsou dny, které přinášejí největší zisk.

Playing Travelers Rest je zajímavý tím, že se vývojáři snažili, aby úkoly, na které narazíte, byly co nejrealističtější, a to se jim povedlo.

Grafika, i když je vyrobena v pixelovém stylu, který je v poslední době velmi módní, vypadá neobvykle a pomůže vám ponořit se do atmosféry středověku.

K zábavě nepotřebujete internet. Vše, co musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat hru.

Bohužel na PC nebude možné stáhnout

Travellers Rest zdarma. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na webu vývojářů. Cena je na unikátní hru, která se nepodobá většině ostatních projektů, malá, při prodeji může být ještě nižší. Podívejte se, zda jsou právě teď dostupné slevy.

Začněte hrát hned teď, získejte zkušenosti s řízením hospody a bavte se!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more