Záložky

Trénujte Empire Tycoon

Alternativní názvy:

Železniční simulátor Train Empire Tycoon s prvky ekonomické strategie. Hra je dostupná na mobilních zařízeních. Grafika kreslená v kresleném stylu zjednodušená. Díky tomu nejsou kladeny vysoké nároky na výkon. Hlasové herectví je realistické, hudba příjemná a nebude vás otravovat.

Hra se odlišuje od konkurence. Vaše pozornost bude více zaměřena na rozvoj a zlepšení vaší kompozice než na rozvoj infrastruktury a pokládání nových tras. To vám umožní podrobněji upravovat a sledovat, jak váš vlak funguje.

Činnosti, které musíte dělat, jsou všestranné:

  • Přeprava nákladu a cestujících mezi stanicemi
  • Upgradujte nabídku restauračního vozu
  • Zmodernizujte složení, abyste zvýšili jeho účinnost
  • Nájem pracovníků
  • Těžte nerosty, abyste vydělali více peněz
  • Prodej položky zakoupené za jízdy vlaku a profituj z cenového rozdílu

Hra vám umožní věnovat více pozornosti činnostem, které vás nejvíce baví.

Management není obtížný a intuitivní, navíc se tvůrci hry postarali o tipy, které pomohou novým hráčům si na ni rychleji zvyknout.

Budete muset začít se starou parní lokomotivou, která není schopna přepravit velké množství vagónů a překonání cesty zabere hodně času. Vyděláváním peněz získáte možnost postupně parní lokomotivu vylepšovat a následně ji nahradit modernějšími modely, z nichž ty nejlepší dokážou uvézt desítkykrát více nákladu a vyvinout gigantickou rychlost, čímž rychleji dopraví náklad a cestující na místo určení.

Můžete si zakoupit různé zboží. Největší zisky lze dosáhnout z exotických potravin a luxusních předmětů. Takové zboží bude vyžadovat značné investice pro jeho nákup, takže nejprve budete muset ušetřit peníze.

Klíčem k úspěchu je rovnováha mezi obchodem, náklady na modernizaci nebo aktualizaci vybavení a dalšími činnostmi. Je nutné šikovně alokovat finanční prostředky, abyste co nejdříve navýšili svůj kapitál.

Existují další typy výdělků. Investujte do dolů v blízkosti autobusových zastávek a prodávejte suroviny, které produkují.

K práci ve vlaku při nakládce a v dolech budou zapotřebí lidé. Najměte si dostatek pracovníků, abyste práci zvládli, ale nepřehánějte to, jinak utratíte ze svých zisků více peněz na platy.

Playing Train Empire Tycoon osloví všechny fanoušky železnice, stejně jako hráče, kteří mají rádi ekonomické strategie, mohou tuto hru s klidem doporučit.

Projekt je v aktivním vývoji. Často jsou vydávány aktualizace, které přinášejí více funkcí a nový obsah.

Train Empire Tycoon ke stažení zdarma na Android můžete použít odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď, postavte si svůj vysněný vlak a vydělejte díky němu obrovský kapitál!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more