Záložky

Celkový vliv

Alternativní názvy:

Přehled Hra Total Influence

Total Influence on-line - je multiplayerová hra ve stylu Postapokaliptika žádné měsíční poplatky.

Systémové požadavky pro hru jsou následující:

Operační systém: Windows XP, Vista, 7

Procesor s frekvencí 1,4 GHz

RAM: 512 MB RAM

Video: 3D hardware akcelerátor s 128 MB VRAM

Zvuková karta kompatibilní s DirectX 9. 0

DirectX 9. 0C

Klávesnice a myš

Internet

Pokud máte počítač s Windows Vista, ujistěte se, že byl nastaven kompatibilitu se systémem Windows XP.

Připojte se do hry Celkový vliv je především skok vyžaduje klient - program, který optimalizuje provoz na internetu zjednoduší přenos grafiky. Jakmile jste si stáhli to, že klient bude automaticky aktualizována podle potřeby. S aktualizací, jít do Total Influence Online registraci, můžete získat nové vlastnosti, předměty, bude k dispozici i pro nové skládky. Celkem registrace Vliv sám o sobě je velmi jednoduchý - musíte zadat požadované uživatelské jméno (jméno, pod kterým budete zařazeni do hry), heslo a e-mail k potvrzení Vašeho účtu.

Poté Celková Vliv Online hra vás vyzve k výběru jednoho ze dvou serverů, na nichž je hra - Nevada a Arizona. Rozdíl mezi servery je, že Nevada byla otevřena později a je menší koncentrace zkušených hráčů, kteří budou brzy vypuknou v začínající hvězdných válek. Nicméně, pokud máte pocit, dostatečně zkušený, aby bojovat se zkušenými bojovníky, začne hrát hru Celkový vliv Online serveru Arizona.

V jednom účtu, můžete vytvořit až pět různých hráčů. Budete vyzváni k výběru přezdívku - jméno pro postavy pohlaví a vzhled vašeho bojovníka. Hra začíná s vámi jako tým bude dva náhodné žoldák. Můžete začít v místě (v místě) Rezervace, ale jeho globální mapě, uvidíte mnoho dalších míst. Každá lokalita je město s kraji, a má jedinečnou vlastnost války, její krajiny, její omezení, aby položky. Lokalita je:

- Forest,

- U různých typů městské zástavby,

- Místa, kde se školení žoldáci

- Speciální věznice místem pro ty, kteří porušili pravidla hry,

- Základy a kontrolní body, které můžete zachytit svůj klan.

- Zvláštní místa v podobě jam, kde hráč může získat cenné minerály.

Total Influence Online Hra má tři druhů postav:

- Tři psí plemena

- Lidé

- Miners.

Každá z těchto tří má svůj vlastní druh zbraně a brnění, stejně jako bojový systém.

Zbraně ve hře existují druhy, jako například

- Automatická

- Ranged,

- Házení,

- Heavy

- Easy

- Melee,

- Miner.

Hrát online hru Total Influence v bojovém režimu, musíte zadat speciální arény, v nichž existují tři druhy bojů:

- Přežití,

- Wall na zeď,

- Team bitva.

Každá bitva má své vlastní charakteristiky a taktiku jeho vítězství v ní. Chcete-li vyrovnat šance hráčů, všechny bitvy jsou rozděleny do pásem, pět úrovní zahrnujících hráče s podobnou úrovní rozvoje. Stačí, když budete hrát Total Influence, budete mít šest dovednosti, které odpovídají šesti typů zbraní. Původně vyvinutý skill o 35%, ale pokud používáte zbraň, tato dovednost se zvyšuje, jak se zvyšuje jeho poškození. Celková Vliv Online hra používá antinakrut systém a rozvoj dovedností v každé fázi má svá omezení. Dovednosti lze zlepšit pomocí speciálních implantátů - na umelku, zdraví, brnění, kapacita, výroba. Kromě toho existují speciální dovednosti výhody (bonusy za určité dovednosti), kteří studovali za poplatek

- Přežití

- Heavy

- Kybernetika

- Masters of jiném bojišti.

U psů a horníků má také své výhody, jako je například pes - schopnost otevřít dveře.

Dějiny světového hry začíná přísně tajné vojenské experimentu provedeného v USA v roce 1941. Jako výsledek tohoto experimentu byla pasáž je neznámé země, nebo planeta, nebo paralelní vesmír, nebo na zapadlém koutě země. V této oblasti ukázala, sverhneobhodimy pozemky pro křišťálově XXI století a četné žoldáci šli ho rozbalit - nebo se od ostatních. Aby nejen přežít, že a uspět v tomto světě bez obvyklých pravidel civilizace, musí být schopen dobře bojovat a vybrat tým podle chuti.

Celkový vliv, aby bylo možné hrát, se ukázal jako vynikající velitel a stíhací nezná žádný strach!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more