Záložky

Total War: Medieval 2

Alternativní názvy:

Total War: Medieval 2 Druhá část strategie, která si získala oblibu mezi hráči po celém světě. Total War: Medieval 2 můžete hrát na mobilních zařízeních. Hra má vynikající 3D grafiku, která vypadá velmi realisticky. Hra je ozvučena kvalitně, hudba neunavuje ani při dlouhém hraní.

Středověk je v Evropě obdobím, kdy docházelo k obrovskému množství konfliktů. Každý vlastník půdy měl svou vlastní armádu a často bojoval se sousedy. Navíc často docházelo k větším konfliktům z náboženských důvodů nebo prostě jen kvůli rozšíření hranic států. Vojenské střety někdy zasáhly sousední kontinenty. O tomto pohnutém období v historii lze říci mnoho.

Ve hře je 17 frakcí, ale zpočátku jich budete mít k dispozici jen několik. Není třeba se kvůli tomu rozčilovat, když začnete hrát, zbytek můžete odemknout.

Here úspěšně kombinuje dva žánry, strategii v reálném čase a tahovou strategii. Úspěch lze posuzovat podle toho, na kolika platformách je hra dostupná. Je velmi dobře, že se hry této úrovně začaly stále častěji objevovat na mobilních zařízeních.

Úkolů známých většině strategií:

  • Prozkoumejte oblast pro stavební materiály a další cenné zdroje
  • Rozšiřte a upgradujte své město pevnosti
  • Naučte se technologii, abyste získali výhodu nad soupeřem
  • Vytvořte velkou a dobře vyzbrojenou armádu
  • Poraz nepřátele na bitevním poli
  • Zapojte se do obchodu a diplomacie

Next bude o tom trochu víc.

Tradičně je poprvé lepší věnovat se uspořádání pevnosti a zásobování zdroji. Posilte svou obranu. Teprve poté můžete posílat jednotky na delší cesty.

Ve hře je mnoho slavných bitev a vojenských kampaní té doby. Bude z čeho vybírat. Pravděpodobně jste již slyšeli o slavných bitvách prezentovaných ve hře.

Squad se pohybuje po mapě v tahovém režimu a během bitev se hra přepne do režimu reálného času. Toto je poněkud neobvyklé řešení, ve strategiích se často všechno děje naopak. Když bitva začala, je lepší neváhat, rychlost a účinnost velení vám přinese vítězství.

Nezapomeňte na diplomacii, zvláště pokud proti vám bojuje více nepřátel. Tak bude možné z některých z nich získat spojence a všechny síly nasměrovat na jiné.

Ekonomika také vyžaduje vaši pozornost. Je nemožné vytvořit silnou armádu bez silné ekonomiky. Válka je velmi drahá, to je známý fakt.

Hra nevyžaduje trvalé připojení k internetu. Díky tomu si budete moci užít hru odkudkoli.

Total War: Medieval 2 ke stažení zdarma na Android, bohužel neexistuje žádný způsob. Hru si můžete zakoupit na portálu google play nebo na webu vývojáře. Kromě hlavní hry si budete moci odemknout i velké rozšíření, které přinese mnohem více kampaní a více než 20 dalších frakcí.

Začněte hrát hned teď a staňte se vládcem a válečníkem ve velmi turbulentní době!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more