Záložky

Tormgard

Alternativní názvy: Tormgard

Tormgard on-line - je bezplatný prohlížeč-založené hry, která je plná dobrodružství. Tam jsou divoká místa, starověké zříceniny a temné dungeony, které budou muset překonat své nepřátele, přičemž jejich poklady! Typ Hra je prezentována ve formě určitého obrázkovou knihu, ve které hráč bude moci naučit tento tajemný svět, který je plný kouzel a pohádkových postav. ...

Chcete-li začít Tormgard hrát, musíme nejen složitou Registrovat Tormgard: musíte zadat své přihlašovací jméno, heslo a e-mail v polích registraci. Zde vprintsype udělat s touto hrou Tormgard zaregistrujete, můžete začít výběrem svogo budoucí hrdina. Zpočátku budete muset vybrat podlahu a jednu ze čtyř ras - Člověk, Elf, Trpaslík, Half-ork. Dále si vyberete hrdinu budoucí povolání. Pojďme se podívat na těchto profesí. Takže:

Man - má k dispozici takové profese jako barbar, Priest, Warrior, Knight, Ranger a Dodger.

Elf - má k dispozici takové profese jako Warrior, Priest, Ranger a Dodger.

Dwarf - má k dispozici takové profese jako kněz a bojovník.

Half-Orc - má k dispozici takové profese jako barbar, válečník a Ranger.

Je třeba poznamenat, že on-line hra Tormgard, můžete vytvořit více znaky pod jedním účtem (to vám dává možnost hrát různé závody a mají různé povolání).

V Tormgard online hry, každá postava má základní vlastnosti, jako je síla, obratnost, moudrosti, Životy, útoku a obrany. Zvyšující se ve hře úroveň těchto charakteristik, být pozorný, aby ihnim příležitosti, protože to bude záviset na vaší další bojové schopnosti. Kromě těchto vlastností, nezapomeňte ukazatelů, jako je úroveň a množství zkušeností.

Hrát hru Tormgard on-line hráč být zázračné a tajemné místa, která jsou plná nebezpečí a dobrodružství. Herní lokace Tormgard on-line rozdělit do tří typů: City, prostorné a bludištích. Každé z těchto míst má své vlastní charakteristiky a účel:

Město - místo, kde se hrdina začíná svou cestu v této hře.

Space - zde budete muset jít přes zelené louky, temné lesy, páchnoucí bažiny a nebezpečné hory. Zde můžete najít poklad narazí na pasti, nebo nepřátelé setkat, tlukoucí které hrdina získá zlato, zkušenosti a trofeje, které pak můžete prodat na návrat do města. Jednou z vlastností této lokality je její bezpečnost.

Bludiště - jsou tajná místa, která nelze získat všechny smrtelné. Zde, na rozdíl od obvyklých nepřátel, žijí silné elitní monstra a bosse. Každý dungeon má řadu mini-questy jsou předány, tvůj hrdina bude moci zapojit hlavního šéfa tohoto dungeonu, vítězství nad vámi, bude štědrý odměna.

Tormgard on-line hra má tzv. Časté: Boj (bojuje s nepřáteli a monstra), nehody (možnost pádu do pasti) a šťastný nález (nalezeno množství zlata, kolikrát více připravené pro bojů).

Tormgard on-line hra má svou vlastní měnu, zlato a platina.

No, budete mít touhu hrát hry on-line Tormgard? Pokud ano, pak se podívejte Tormgard čeká na vás!

A konečně, můžeme říci, že hraní Tormgard být docela zajímavé.

Takže neztrácejte čas, dokázat všem, že jste nejlepší!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more