Záložky

Trápení

Alternativní názvy: Trápení

Torment on-line - to je masivně multiplayer online role-playing hra ve stylu fantasy, kde je neopakovatelná atmosféra temného středověku.

Torment online hra nevyžaduje instalaci herního klienta, ale pokud budete chtít, můžete si stáhnout a nainstalovat, která bude poskytovat další příležitosti pro pohodlnější hru. Torment mohou hrát v každém oblíbeném prohlížeči.

Zpočátku, on-line hra Torment, predlagagaet activationless možnost hrát a rozhodnout se sami, stojí registrtrovatsya a hrát znovu, nebo ne.

Je-li test líbil hru, a pak na Další pro pokračování, musíme to složité Registrovat Torment: v registračním pole, zadejte název budoucího charakteru, heslo, e-mail, datum narození, zvolte pohlaví, zadejte speciální kód do příslušného pole a úplné Celý postup přijetí podmínek smlouvy. Registrace na tuto hru Torment dokončení, můžete pokračovat ve hře!

Tak jsme vytvořili znak estosnovne parametry: Zkušenosti, statistiky, dovednosti, modifikátory, Nebojové možnosti, titulů a závislost. Nyní bližší pohled na všechny z těchto možností:

Zkušenosti - persrnazh to bude mít v bojích;

Článek - bojuje postavu, která ovlivňují průběh bitvy. K dispozici jsou základní statistiky (síla, životaschopnosti, int), a článek modelu (Instinkt, Vyrovnanost, Celerity, Agility)

Dovednosti - všechny z nich jsou rozděleny do skupin (držení zbraní, bojových, štít, Všeobecný vývoj, mobilita, lékařské, školení, Kouzelná)

Modifikátory - mají vliv na postavy speciální bojové schopnosti (Crit, uhýbat, angažovanost, Reflection), s výjimkou modifikátory, je antimodifikatory;

Nebojové parametry - vlastnosti, které nemají přímý vliv na boj (Valor, Karma, úroveň hlavy, klanu, místo narození, věk a pár dalších)

Název - záleží na rychlosti karma charakteru a statečnosti;

Addiction - Hráči, kteří dosáhli páté úrovně je k dispozici, jedním ze čtyř sklonů (Light, Řád, Chaos, Darkness).

Torment on-line hra, která má mnoho různých budov, které se nacházejí v městečku Macondo. Zde je krátký seznam těchto staveb: Obchod chlast Bank, verze, bitva Citadel nemocnice, kovář, tržiště, kámen válka pobřeží.

V budovách, ve hře mnoho různých místech, ale nejdůležitější ze všech míst, jsou - místem plnění a oblast Five Points.

Torment on-line hra má dobře vyvinutý systém obchodování. K dispozici je obchod (kde si můžete koupit nebo prodat zboží), Tržiště (zde můžete podat žádost o prodej zboží), aukce a nabízení.

V této hře jsou čtyři druhy měn. To: Thaler (hlavní měna ve hře), Solid (lze koupit "skutečný"), Kroon (analogový solidus, ale rozdíl je v tom, že nemohou být převedeny na jiné znaky) Nortmarki (se dostat k plněním misí a přilákal doporučení).

Aby bylo možné efektivně hrát hry on-line trápení v arzenálu hry má velmi velký výběr předmětů a zbraní. Zde jsou některé z věcí, které ve hře: náramky, Armor, Dubina, dýky, prsteny, kopí, meče, boty, náhrdelníky, rukavice, opasky, prsteny, sekery, přilby, štíty a další, ne méně užitečné pro hry.

Samozřejmě, jako u mnoha jiných her, tam jsou bytosti, které si můžete zkrotit, a že bude pomáhat v boji. Kontrolní zvířata v bitvě není nutné, je to sám bude rozhodovat na základě situace, a poskytnout potřebnou pomoc. Všechna zvířata mají své vlastní charakteristiky, které mají vliv na jejich schopnost bojovat to: Život brnění, poškození a strike zóny. Zvíře lze koupit v obchodech, na burze, na aukci nebo řízení.

Zahrajte si hru on-line Torment být přes mnoho různých úkolů, k jejichž dokončení bude dané určité odměny.

Hra má možnost připojit se k Clan a Guild, nebo k jejich vytvoření.

Pokud se během hry tam budou nějaké herní otázky, můžete požádat o podporu.

V tomto přehledu jsou údaje nemají všechny vlastnosti této hře, tam má spoustu zajímavých funkcí. Odděluje od toho všeho prostě Torment on-line registrace. Takže, doufám, že hrát Torment nebudete nudit!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more