Záložky

Torchlight 2

Alternativní názvy: Torchlight 2

Hra Torchlight 2 je počítačová hra vyvinutá ve stylu akční / RPG, která byla vydána v roce 2012. Tato hra je pokračováním první části hry.

Stáhnout Torchlight 2 si můžete zdarma z oficiálních stránek, ale budete mít k dispozici v tomto případě pouze demo verze hry. Plná verze, můžete si stáhnout hry Torchlayt 2 za 9,99 dolarů.

Je Zobrazit video o Torchlight 2 žádoucí, aby každý nový hráč, který nezná základní rysy hry. Toto video se nachází na stránkách hry nebo youtube .

Ve hře hrát Torchlight 2, jak je uvedeno v této zprávě, stejně jako můžete vidět na pravidlech hry jako zkušební videu.

Ve hře Torchlight 2 třídy jsou rozděleny pouze do 4 typů:

1. Inženýr (Engineer) - to je těžké bojovník zblízka. Kromě zblízka, může se do boje na dlouhé vzdálenosti, ale pak melee bude uzavřena s ním. Tato třída je zaměřena na uplatňování největší množství škod.

2. Peregrine (Outlander) - třída nomádů, které se používají v boji na dálku zbraní a kouzlo nejslabší. Mohou používat kouzla, která omezují, omračující a zpomalit nepřítele. Některá kouzla mohou zvýšit rychlost útoku třídy.

3. Berserker (Berserker) - je jedinečný třída, která nejlépe projevuje ve rvačce, ale je slabší než vytrvalostní Engineer. Výhodou této třídy je vysoce kritické poškození a vysokou rychlost útoku. Zdraví v Berserker třídě je poměrně slabá, takže pro něj bude dobře monitorovány. To může způsobit spojence, a platí masivní ochromující kouzla, které snižují výkon nepřátel. Berserker nejvíce podobné klasickým barbarů.

4. Mag Embera (Embermage) je třída na dálku, která je podobná klasické průvodců. Mágové mohou být použity k provádění útoků na dlouhé vzdálenosti, ale zároveň a bojovat v boji zblízka. Některá kouzla mohou způsobit všechny druhy škody, a dělat různé druhy pastí. Magee Embera mají schopnost teleportovat překvapivý útok, a schopnost uniknout z bojiště. Už kouzla hromadného ničení, ale i přes to, že jsou velmi slabé.

V první části hry byl jen 3 třídy.

Ve hře Torchlight II má nejen režimu jednoho uživatele, ale je zde stále možnost ubíhající hry v režimu spolupráce. Maximální počet osob v tomto režimu - šest. Chcete-li hrát v režimu spolupráce je nutné připojení k Internetu, nebo jen místní připojení.

Je však třeba poznamenat, že počet hráčů, bude záviset na počtu soupeřů: Čím více hráčů, tím více nepřátel. Pravidla hry a jejího průchodu se nezmění.

Torchlayt Game 2 z prvního dílu je mnoho vylepšení a připraveno mnoho překvapení pro vás. Nainstalujte ho na svém počítači a jít s přáteli nebo sami na vzrušující cestu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more