Záložky

Světlo pochodně: Nekonečné

Alternativní názvy:

Torchlight: Infinite RPG hra. Díky dobré grafice prémiové úrovně si hru oblíbí mnoho lidí. Hlasové herectví je provedeno profesionálně a hudba je vybrána s vkusem.

Ve hře se váš oddíl stane záchranou země zvané Leptis. Svět kolem je pohlcen temnotou. Mnoho obyvatel fantasy světa podlehne jejím svodům a obrací se na temnou stranu.

Budete muset vytvořit oddíl ideálních válečníků, který se pokusí zachránit pohádkový svět.

  • Rozhodněte, kdo bude ve vašem týmu
  • Rozvíjejte dovednosti bojovníků a doveďte jejich bojové dovednosti k dokonalosti
  • Dokončete příběhové mise a vedlejší úkoly
  • Vybavte každého člena svého týmu nejlepšími zbraněmi a brněním
  • Vylepšení položek vybavení

Toto je malý seznam hlavních úkolů ve hře, ale ve skutečnosti bude všechno ještě zajímavější.

Prozkoumejte obrovský svět a najděte zdroje. Tímto způsobem můžete získat neuvěřitelné vybavení pro váš tým. Celkem existuje více než 200 druhů legendárního vybavení, některé z nich jsou velmi vzácné a nebude snadné je získat. Ale i když předměty, na které narazíte, nejsou příliš silné, nenechte se odradit. Můžete je demontovat a získat cenné materiály, abyste mohli vylepšit nebo vytvořit další vybavení. Nebo můžete prodat to, co nepotřebujete, za dobrou cenu na obrovském otevřeném trhu dostupném ve hře. Věci, které pro vás budou k ničemu, se mohou pro jiného hráče ukázat jako skutečný poklad, za který bude připraven zaplatit spoustu peněz v herní měně. Vytvořte seznam položek na prodej a prostudujte si trh, abyste pochopili, po čem je největší poptávka.

Rozvíjejte dovednosti, z nichž pět válečníků bude vaším oddílem, jak budete chtít. Na 24 kartách s různými dovednostmi se budete moci rozhodnout, co přesně vyvinout. Celkem je k dispozici více než 230 dovedností, což vám umožňuje vytvářet bojovníky tak, aby co nejvíce odpovídali vašemu hernímu stylu.

Ve hře není žádný energetický systém. Hrát můžete kdykoliv, ve hře je možné strávit i celý den. Nikdo vás nebude v ničem omezovat.

Režim

Combat je docela pokročilý. Kromě základních technik existují i speciální, jejichž dobití zabere čas. Použijte jednotlivé kombinace útoků pro různé typy nepřátel. Obzvláště těžké bude bojovat s bossy. Pamatujte, každý má slabosti.

Cokoli, co posiluje váš tým, brnění, zbraně nebo materiály, které najdete sami při cestování po herním světě. Chybí si můžete koupit na trhu od jiných hráčů.

Ve hře je obchod, ale prodávají se tam pouze dekorace. Zboží schopné ovlivnit rovnováhu sil zde není. To je u volně hratelné hry velmi neobvyklé. Vývojáři se snažili vytvořit hru, která bude zábavná a nebude lákat další peníze.

Torchlight: Infinite můžete hrát po dlouhou dobu a nebude to nuda, pravidelně jsou vydávány aktualizace, ve kterých jsou přidávány nové předměty a úkoly.

Torchlight: Infinite si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru a začněte zachraňovat svět Leptis právě teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more