Záložky

TimeZero

Alternativní názvy: Polovina Zero

Po nukleární exploze lidstvo obdržel nový počáteční bod a vzal si jinou cestu vývoje - není nová myšlenka, ale její implementace do post-apokalyptické RPG hry on-line TimeZero velmi působivé. Online hra TimeZero již docela populární na webu, díky vynikající grafikou, zajímavých questů a maximální schopnosti vaší postavy, pokud jde o vývoj.

Chcete-li začít TimeZero vyžaduje registraci. Ofsayte na hru, vyberte příslušnou možnost. Po přečtení prologu, stiskněte tlačítko "play" a zadejte název pro znak, platnou adresu poštovní schránky a potvrzení hesla. Nuance - Registrace do hry TimeZero nabízí jen vybrat si pohlaví svého budoucího hrdiny. Další, přijmout pravidla a dohody a stiskne "Enter." Počkejte dopisu s aktivací účtu, potvrďte ji - a TimeZero on-line registrace již máte.

No, teď můžete přijít k sevřením s vytvořením charakteru. Již v této fázi hry online TimeZero dobře sám doporučuje. Různé režimy vytvořit obraz hrdiny, jedenáct profesí rozdělení do táborů (dva z nich), a frakcí (osm), a obrovské množství klanů. Takže, hrát hry on-line, budete TimeZero jednu z válčících táborů - pro léčitele Kronos nebo Black Scorpion. Nicméně, když jste "nesvítí", aby se v jejich řadách, proč - čtěte dál. Každý tábor je tvořen ze čtyř frakcí.

Pozitivní "Léčitelé Kronos" obsahovat následující frakce:

1. Rangers - dědicové vojenské profese, chránit slabé a utlačované z loupeže a drancování;

2. Žehlička Hawks - skupina talentovaných vědců, cílem je najít nové civilizace ve vesmíru;

3. PsyONIX - zvláštní skupina lidí psy-kinetiky (práce se silou myšlenky)

4. White Legion - Armáda Velké císaře.

V táboře negativní "Black Scorpion" zahrnuje frakce

1. Invasion - nemilosrdný vojáci cizinci z jiné sluneční soustavy,

2. SysTEAM - roboty a kontrola mysli je, "Sara", mají tendenci ke zničení všech organických bytostí;

3. Zdarma Zemědělci - samostatně hospodařící rolníci;

4. Moscow Gangsters - spot "bosota" - zloději, vrazi, lupiči, atd.

Všechny začátečníci začít hrát TimeZero s "inkubátoru", zvláštní místo, kde se můžete projít školení bojů (klikněte na "show boj") a paže - máte studený, házení, střelné zbraně, energetické zbraně. A, samozřejmě, získat první zaměstnání. Připraven? Poté si batoh a jít - tam za zdmi budovy najdete krásný, tajemný a brutální svět.

Každým pátrání hrdina přináší zkušenosti, lepší parametry (vlastnosti a dovednosti), dokončení inventáře. Pokud jde o výkon, deset z nich: zkušenost, zdraví, vitalita, psi-energie, síla, obratnost, intuici, výdrž, přesnost, inteligence. Dovednosti trochu více (13) a rozvíjet, jak se používají ty zbraně nebo jiné předměty, zdravotnické potřeby nebo vybavení. V průběhu toho, jak budete hrát TimeZero, pokuste se je všechny rozvíjet.

V náhodných a příběhových questů, TimeZero on-line hra, ve které si můžete vydělat (práce v dolech), extrahovat a prodáváme prostředky ke zničení monstra a mutanty (pořadí je zde 16), atd. atd. A co je nejdůležitější, co potřebujete vědět (nebo taky ne ... pokud máte zájem o intriky - spoiler! ) Zahrajte si hru on-line TimeZero vás do určité míry, a když vaše postava bude dostatečně silný a počet úrovní vás na požadované úrovni, to je, když budete muset vzít strany - aby se stal léčitel Kronos, nebo Black Scorpion. A pak - váš nový osobní měřítko.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more