Záložky

West

Alternativní názvy: Divoký západ

Wild West online - vzrušující hru, která nás zavede do kolonizace Severní Ameriky. To je skvělý prohlížeč simulace života na kovboje. Online hra západ je naprosto zasloužený titul "Nejlepší browser hra roku 2011."

Připojte se do hry West je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Připojit se na Divoký západ. Pak budete muset vybrat jméno hráče, heslo a e-mailovou adresu. Celková zápis do hry Divokém západě bude trvat déle než jednu nebo dvě minuty. V The West on-line hra je o deset serverů. Liší se pouze v počtu hráčů. To může bezpečně vybrat některý z nich a začít hrát hry on-line na západě. Skvělá hra Wild West registrace, která vám umožní ochutnat nejvíce vzrušující éry v americké historii.

Co by Wild West nemusí hrát obzvlášť silnou počítače nebo vysokorychlostní připojení. Ještě ve hře hodně vizuálních obrazů, které lze stáhnout na dlouhou dobu, pokud máte pomalé připojení k internetu.

Wild West online hra, ve které jste vytvořili skvělý systém vedení duel, který vyžaduje, abyste nejen příslušný distribuci jejich dovedností, ale také přesnost a reakce. Duely plně umožňuje chuť Divokého západu. Hra se může měnit, pokud budete mít z různých úkolů v salónu. Je dělá, budete získávat zkušenosti a odměny, které jsou nezbytné pro učení se novým dovednostem.

Seznamte se známý jako "šaty pro úspěch" online hra Wild West vaší pozornosti asi tucet různých oděvních předmětů a zbraní, úspěšně kombinuje dva, můžete vytvořit velmi silný charakter.

Wild West online hra pro dosažení úrovně 10 Vývoj otevírá čtyři možné výsledky, které odpovídají čtyřem typům postav. Měli byste si vybrat velmi pečlivě, protože změnit vaše mysl již není možné.

Adventurer - skvělý styl pro ty, kteří nemohou sedět, který je vždy ochoten dobrodružství a snadno začít novou cestu, a může být snadno vyhodnoceny na novou práci. A kdo začal hrát hry on-line Divoký západ, aby si zaslouží slávu zábavy a zlomyslný chlap.

Duelist - typ vývoje ti, kteří mají rádi boj ducha a nadšení, kdo přijde po dobrém rvačky. Tento typ bude zajímavé pro ty, kteří se rozhodli hrát hry on-line Divokého západu, protože on miluje střílet.

Workoholik - výběr klid, hráči pacientů, kteří jsou vhodnější poctivou práci a ne prašné cestě, rizikové duely a vojenské cvičení. Dobrý styl pro mírové hráčů, kteří hrají na Divokém západě není jen věčný boj a střelbu, je to tvrdá práce.

Soldier - čtvrtý typ vývoje pro opravdové bojovníky, připravené sloužit a schopen zvládnout různé typy zbraní.

Dalším krokem bude vývoj na výběr jednoho ze čtyř možných profesí: Chef, Witch Doctor, kováře a sedláře. Každý z nich má své výhody a nevýhody. Také zde je důležité, udělat chybu, protože bohužel Wild West - drsné místo a změnit profesi již nebude možné.

Travel - důležitou součástí hry, můžete přecházet mezi jednotlivými městy na Divokém západě. V každém městě existuje asi tucet různých budov, kde můžete získat práci, dělat práci, osvěžit a relaxovat munici. Nejzajímavější stavbou je bezesporu kostel, protože pravidla hry těžce zakázáno mluvit o tom, co se děje v tomto domě. Přečtěte si o to může být sami navštívit pouze bohoslužby.

Můžete také usadit v jednom z měst, a pomoci mu rozvinout, iniciovat a podílet se na výstavbě budov, pevnosti chránit město před útoky a stát se žijící legendou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more