Záložky

Settlers Online - Settlers

Alternativní názvy: Osadníci, osadníci, setlers, Settlers

TheSettlers online hra je pokračování dobýt svět ve vojensko-ekonomické strategie theSettlers (Settlers) koncem roku 1993 je, díky kterým mnoho hráčů, že čas ani vyplnit v noci. A nyní, díky vývojářů Ubisoft, jsme dostali možnost vyzkoušet si verzi prohlížeče hry pro sebe. Ale před tím, pojďme se podívat, co vývojáři předložily požadavky na hraní TheSettlers. Minimální požadavky na systém umožňuje hrát i na konfiguraci kancelářský počítač:

·                    Operační systém Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

·                    Intel Pentium III procesor 800 MHz

·                    RAM 256 Mb

·                    64 MB grafická karta

·                    Flash-playerposledney verze

· Připojení k internetu

·                    Má

Jak vidíme v systémových požadavcích, není nic nadpřirozeného, ​​takže můžeme bezpečně se zaregistrovat účet. Připojte se do hry TheSettlers vás nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Na hlavní stránce oficiální webové stránky budete vyzváni k zadání standardních údajů

·                     e-mail

·                     heslo a jeho potvrzení

·                     jméno, pod kterým budete vědět, systému Uplay

·                     datum narození

Také je třeba se učit a přijímat uživatele, dohodu o uživateli a zásady ochrany osobních údajů. Další, klepněte na velké modré tlačítko "Vytvořit účet" a TheSettlers on-line registrace již máte. Mimochodem, pokud jste již přihlášeni Uplay, pak registraci TheSettlers nemusíte: jednoduše zadejte Vámi hru pod jejich data. Jak jste si již mohli vidět z popisu požadavků, hra byla vytvořena ve flashi, a bude hrát v prohlížeči, a nebudete muset stáhnout a nainstalovat do počítače, dalších softwarových aplikací.

Když začnete hrát hru TheSettlers on-line, budete mít pozemek, postavil radnici, určité množství zdrojů a nezaměstnaných osadníky. A tak jste nemusel zabývat sám, chytrá umělá inteligence TheSettlersonline rychle dostanete až do rychlosti. On ukáže a řekne, co je co, a po jeho pokynů, budete dostávat zkušenostní body a přejde na druhou úroveň hry.

Vzhledem k tomu, on-line hry TheSettlers zastoupených v žánru vojensko-ekonomické strategie, první věc, kterou budete muset vyvinout ekonomiku. Hlavní výrobní řetězec se skládá ze tří fází: extrakt užitečné zdroje jsou z nich se produktů a využít toho, že jsme vytvořili.

Podle těžebního průmyslu TheSettlers zahrnují prostředky, jako jsou:

·                     strom

·                     Ore

·                     voda

·                     maso

·                     ryby

·                     pták

Zpracování produkty jsou:

·                     mouka

·                     Steel

·                     železo

·                     zlato

·                     klobása

A jako konečný produkt jsou:

·                     Weapon

·                     brnění a jiná zařízení určená k usnadnit život osadníků

Je třeba poznamenat, že v zájmu hrát hry on-line TheSettlers musíte promyslet každý krok v předstihu, vypočítat, jaké zdroje, které budete potřebovat zítra na objekt nemusí hladovět a všichni pracovali. Obecně platí, že vše je jednoduché: aby měl suroviny - jeho rezervy, musí být neustále doplňovány, a to samé s zpracovatelský průmysl: bude muset vypočítat optimální množství prostředků potřebných pro výrobu. Čím vyšší úroveň, budete mít ve hře, tím více budov, budete mít k dispozici.

Nezapomeňte, že když budete hrát hry on-line TheSettlers, s výjimkou mírové ekonomických činností, budete muset vyvinout a vojenské zdatnosti. Koneckonců, když máte dobýt nové země pro rozšiřování osad a chránit svůj majetek, aniž by bojovníků nemůže dělat. Na první online hra TheSettlers vám umožní najmout pouze dva typy vojáků: střelci a rekruty. Postupem času se seznam dostupných vojáků zvýšil na devět. Každý voják je nejlepší používat na nejvhodnější pozici pro něj, protože o tom, jak vojáci budou záviset umístit své armády vítězství. Souboje ve hře jsou bez vašeho přímého zapojení, a s vývojem bitvy si můžete přečíst ve zprávě. Vojáci během bitvy se střídají, aby se zabránilo ztrátám nemůže být žádnou ze stran. Ve hře se můžete připojit do gildy, nebo si vytvořte vlastní a pozvat své přátele, aby společně hrát po tom všem lepší.

Když jste v theSettlers hry, musíte otočit hlavu a myslet rozvojovou strategii, alokaci zdrojů, analyzuje taktiku útoku a obrany.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more