Záložky

The Mummy Online

Alternativní názvy: The Mummy Online

Hra Mummy - bezplatná multiplayerová střílečka s RPG prvky. Návrh dát dobře známý příběh filmu. Mumie Následující online nabídky zpět do třicátých let minulého století, a podílet se na závratné dobrodružství. Hra developer je společnost Bigpoint . Tvůrci si nastavit svůj online produkt na moderní motor jednoty, který dává herní svět a dynamický realismus. Výhodou je kvalitní a relevantní zvuku. Hraje důležitou roli krásné grafiky. Události zamést přes chcete žít. Můžete také stále držet krok provést řadu PvE a PvP práci a cestování za dobrodružstvím v bludištích, zřícenin a oáz. Nejzajímavější děje v oblasti jižního přítoku Nilu, a začal hrát Mumie Online Určitě se tam dostat!

Chcete-li začít hru, je třeba Mumie Online registrace. Musíte vyplnit formulář s těchto oblastech: uživatelské jméno, heslo, zopakujte heslo, e-mailovou adresu, herní server, datum narození. Je třeba také zaškrtnout políčko, což potvrzuje soulad s pravidly a touhu přijímat od podání zajímavých novinkách.

Jsme se pospíchat, aby vás potěší, že mumie ožívá jen v prohlížeči a nemusíte stahovat a instalovat cokoliv. Systémové požadavky jsou skromné, takže se nemusíte starat o konfiguraci vašeho PC. Pojď! Velký epické bitvy mezi dobrem a zlem na vás čeká!

Počínaje The Mumie hrát, budete muset bojovat o poklad vyhrát obrovské množství nepřátel nemilosrdně zničit mumie a monstra starověkého Egypta, kteří se odváží postavit do cesty. Budete používat střelné zbraně, kouzla, magické relikvie a udělat vše pro to, aby bylo dosaženo cíle. Váš silnici leží prostřednictvím těchto nebezpečných místech, jako Amarna, Oasis Amunet, hrobka, bazar a ruiny Tabari. Pokud si nedáte pozor, je pravděpodobné, že bude předjíždět vás a smrt. Ale smrt lze překonat, pokud jste chytrý, mazaný, zoufalý a odvážný průzkumník!

Mumie hra vás vyzve k výběru stranou, pro kterou chcete bojovat na život a na smrt. Připojte se buď nezodpovědné noc zloději lupiči, nebo obětovat své duše a duše jeho obětí vzkříšení temných sil starověku kultu. Ve skutečnosti, lupiči - vědci, výzkumní pracovníci a archeologové. Ale když otázkou je, kdo bude mít další pai poklad, jako kdyby sataneyut a je připraven udělat cokoli kvůli bohatství. Kultisté se snaží oživit Hashiku kněžku, že přispělo k dosažení hlavního cíle - chopit se moci ve světě. V závislosti na tom, co strany fantazie, čeká na jedné nebo druhé osudu. Po každé straně jejich touhy jsou silné a slabé stránky. Navíc tím, že výběrem strany, by měly být definovány s patří do třídy. Dovolte nám vyjmenovat všechny možné třídy. Za rabování tento střelec, Rowdy a vědec, a pro Cultist - Assassin, Swashbuckler a kněze.

Peace Mumie Online plněné hrozivými tvory. A dříve nebo později se objeví před vámi. Setkat se s těmito hrozivými tvory nestanou nepříjemné překvapení, pokuste se být vždy připraven!

Připojte se nyní, a místo toho, aby nudit ve svém volném čase, ponořit do atmosféry nezapomenutelné dobrodružství. Vyberte si ten správný styl hry - sami nebo s přáteli - a ukázat se v celé své kráse! Bez ohledu na to, zda budete loupit hrobky nebo vládnout nad temnými silami starověku, bude hra bude stejně zábavná! Edward Morgan se svými bláznivými nápady, jak oživit mumifikované pozůstatky mocné starověké egyptské kněžky vás zve spolu! Jen začal hru, naučíte důsledky invaze do hrobu Amarna. Předpokládejme, že máte potíže se nezastaví! Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more