Záložky

The Dead Linger

Alternativní názvy: The Dead Linger

Hra The Dead Linger je online hra v první osobě. Budete mít ve hře The Dead Linger zkoumat různé oblasti a zabít zombie. Ve vašem básníka se sejdou obrovské množství zombíků.

V online hře registrace Mrtvý Linger je velmi jednoduché. Pro registraci musíte zadat následující informace:

1. Vaše uživatelské jméno.

2. Pojďte se s unikátním heslem a psát.

Hrát hru The Dead Linger budete ve světě, který zůstal po apokalypse. V této hře, přežití nejschopnějších hráčů. Vaši nepřátelé jsou:

1 . Zombie - monstra, která touží po velkou touhu, aby vás zabít.

2 . Jiné frakce - ostatní přeživší, kteří chtějí získat vítězství nad vámi v přežití.

Zlomek hry může obsahovat až 16 hráčů, limit, který může být zvýšena pouze s časem později. Tito hráči mohou být buď nejlepší přátelé, nebo smrtící nepřátelé.

Hráči na různých serverech jako nepřátele k sobě ve výchozím nastavení, ale přátelskými hráči mohou vstoupit do strany a pracovat společně.

Na PvP serverech, každý hráč je součástí jedné z mnoha soupeřících týmů. Cílem je stejný tým a zničit všechny ostanyh.

Ve hře The Dead Linger hrát, měli byste se postarat nejen o zničení nepřátelských stran, ale i blaho vaší postavy. Budete muset krmit ho a chránit před infekcí. Pokud vaše postava zemře, pokud dlouho nebude mít jídlo.

Ve hře The Dead Linger on-line a oponovat může obstarávají různé zbraně z střelných zbraní na improvizované zbraně nablízko. Bezpečnost Hráč do značné míry závisí na jejich arzenálu . Pro neozbrojený prváku moc hrozby, nicméně, hráč s odstřelovací pušky a jiné nebezpečné látky Zbraň může každého, kdo blíže k jejich území zabít.

Ve hře The Dead Linger bude přístupný různé typy oděvy , za předpokladu, speciální ochranu a Praktická Výhody .

Zombie - lidé nebo zvířat, které byly infikované virus HNZ . Tento virus může být přenášen prostřednictvím tělní tekutina nebo fyzický kontakt (zejména kousnutí ) a možná jinými prostředky .

Zombie ztratil většinu svých vyšších psychických funkcí, a jako takové nejsou příliš aktivní. Mají tendenci být Manhunter. Zombie má tři hlavní stavy:

- Nečinnost - míchání kolem, apatie.

- Poptávka - zombie dokáže detekovat osoby prostřednictvím zraku, čichu nebo zvuku.

- Agresivita - zombie, kteří hledají pro ostatní hráče nebo na pozorovací palubě, nebo provádění aktivní pronásledování.

Zombie moc těžší zabít než zdravé ostatní . Umírají-li hlavami byly zničeny nebo vážně poškozeno. Však Zombie mají tendenci rozcupovat . Je taktickou výhodu pro člověka, pokud chce přežít Střílečky Zombie nohy Například, je zpomalit jejich .

Zahrajte si hru The Dead Linger Přirozeně jsou zdarma, ale kupovat placené herní balíček vám dá mnohem více výhod.

Dobýt svět, ničit své nepřátele!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more