Záložky

The Bonfire: Forsaken Lands

Alternativní názvy:

The Bonfire Forsaken Lands simulátor přežití s prvky ekonomické strategie. Hra má velmi krásnou minimalistickou 2D grafiku, můžete jen obdivovat krajinu v různých denních dobách, vypadá to velmi neobvykle. Hlasové herectví a hudba nejsou v žádném případě horší než obraz a činí hru neuvěřitelně atmosférickou.

Jakmile si hru nainstalujete, naučíte se, jak komunikovat s rozhraním. Nezabere to moc času, není to nic složitého na ovládání, naopak, vše je celkem jednoduché.

Poté začněte přežívat:

  • Posílejte lidi, aby vytěžili zdroje
  • Postavte ve vesnici potřebné budovy
  • Vyzbrojte své občany k ochraně
  • Vyvíjet nové technologie
  • Vytvářejte nástroje a zbraně
  • Prozkoumejte země kolem

Playing The Bonfire Forsaken Lands nebude jednoduché, i když se zpočátku může zdát, že hra je docela jednoduchá.

Sledujte dostupnost životně důležitých zdrojů a doplňujte zásoby včas. Je nesmírně důležité udržet rovnováhu a nenechat se unést jedinou věcí. Například tím, že utratíte příliš mnoho zdrojů na stavbu nových budov, nebudete mít přehled o tom, kolik jídla je k dispozici, což osadě hrozí hladověním. Dávejte pozor na všechno, tady vede cesta k úspěchu.

Postarejte se o svou ochranu. Vyzbrojte všechny obyvatele, aby v případě útoku divokých zvířat nebo nepřátelských válečníků mohli ochránit vesnici.

Ale i kdybys to udělal, pro osadu nebude snadné přežít. Někdy jsou útočníci příliš silní a pokud jste nedosáhli požadované úrovně technologie a nevylepšili jste zbraně, pak jsou obyvatelé prakticky odsouzeni k záhubě.

Pozemky kolem osady obývají extrémně nepřátelští tvorové, bez lítosti. Na hlídání osady si můžete najmout více válečníků, ale farmáři pak nemusí zvládat přípravu potřebného množství jídla. Každé rozhodnutí je potřeba dobře promyslet.

Hra se hraje pokaždé trochu jinak a příště to může jít jinak. Zkušenosti získané v předchozích pokusech však pomohou vyvinout sled akcí, abychom tentokrát šli dále.

Nebojte se prohrát, i když v aktuální hře neuspějete, získáte tím více znalostí pro další pokusy. Experimentujte s různými taktikami a najděte svou vlastní cestu k úspěchu.

Pošlete rangery, aby prozkoumali svět kolem, je plný mnoha tajemství a záhad. Některé z těchto objevů mohou vašemu městu pomoci přežít nebo se naopak stát smrtelnou pastí a vést ke smrti zvěda.

Proces je návykový, chci jít dál a uvidím, co se stane.

Mnoho hráčů po celém světě tuto hru ocenilo. O tom, že máte unikátní vývoj, svědčí i obrovské množství ocenění.

The Bonfire Forsaken Lands ke stažení zdarma na Android můžete sledovat odkaz na této stránce. Hrajte prvních šest dní bez placení, poté vás vývojáři požádají o vklad malé částky. Hra je mistrovské dílo a rozhodně stojí za skromnou cenu, kterou za ni požadují.

Začněte hrát hned teď a vybudujte malou osadu do velikosti skutečného města!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more