Záložky

Terra militaris

Alternativní názvy: Terra militaris

Terra militaris online - skvělý multiplayer hra MMORTS historické předměty. Snail Game - herní vývojáři - dělali na projektu vše nejlepší prohlížeč, jako vnitřní razvlekalovki. Všechny vlastnosti, které přitahují lidi, protože svět děl, tady organicky prolíná. Herní svět není jen dynamicky rozvíjí, je to doslova tryská nezapomenutelné události. Musíte pouze zvolit svou vlastní cestu rozvoje a dobýt jeden po druhém všechny čtyři období. Poté, co začal hrát hru Terra militaris on-line, budete stavět své vlastní město, vedl vojáky zabývající se těžbou zdrojů, aby usilovaly o diplomatický přístup do okolních pánů, organizovat obchodů, výzkumné technologie, vykonávat nejvíce vzrušujících misí. Nebojte se zpochybnit nepříjemné davy a zoufale s ostatními hráči. Dokažte, že jste impozantní protivník, který se nezastaví před ničím!

Chcete-li se podílet na zajímavých incidentů potřebujete Terra militaris registraci. Bude to trvat jen chvilku. Kromě toho, pak nemusíte čekat na hry ke stažení zdarma. Připojte se do hry Terra militaris - vyplňuje několik polí, v nichž zadat následující údaje: uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo. Zaškrtněte, že budete i nadále, aby se pro ni a se můžete vrátit kdykoliv pokračovat v hraní. Ujistěte se, že porovnání konfiguraci PC s následujícím minimálním seznamu systémové požadavky:

- Operační systém Windows 2000/XP,

- Pentium 3 700MHz;

- Video GeForce 32MB,

- RAM 256MB,

- Pevný disk 100MB

Zbytečné problémy nikdo přinesla zábavu, takže nezapomeňte nastavit požadovaná nastavení. To vše a připojení k internetu alespoň 56k modem (lepší DSL / kabelový) a zjistíte, nápadně krásný svět s závratné dobrodružství.

Na začátku, potkáte učitele. On vám řekne, jak hrát Terra militaris uspět. Co civilizace si vybrat soukromou záležitost, ale to navzdory skutečnosti, kde se sami, nikdo nemá právo vybrat legitimní šanci vyhrát světovou nadvládu. Když město se bude rozvíjet na určitou úroveň, můžete také porušovat někoho jiného majetku s cílem zvýšit nejen na jejich území, ale také upevnit svou moc.

Online hra Terra militaris nabízí, aby se stal rezidentem v jedné ze zemí jako je Egypt, Čína, Persie, Říma. Přesně tam, kde chcete být a bude přidělen pozemek. Nebojte se, že musí začít u některých primitivních domorodých osad v budoucnu budete moci vytvořit soubor budov a zajistit, aby nepopsatelný první město se nakonec proměnil v obrovské vlivné říše.

Pokud jde o konstrukci, pak se vyskytuje ve dvou úrovních map. Nejprve budete muset spravovat své vztyčené objekty, konstrukce, kde se bude dát prostředky pro vojáky a dělníci zařízení pro výcvik armády. Kromě toho bude také hospůdka, které jsou nezbytné pro pronájem hrdiny a trh pro obchod se sousedními hráči. Druhá karta je dána k produkci doly, lomy, farem a dalších užitečných zařízení. Znamená to produkovat těžbu a využívání zdrojů, a ach, jak chtějí postupovat!

Pro každý hráč přijde čas odejít na mapě světa a šířit svá křídla. Ty čekají na samostatně nebo v týmu krvavých bitev, a run-in s NPC zúčtování s reálnými hráči. Nebojte se vstoupit do bojové arény nebo výzvu mimozemské civilizace, vytváření aliancí, nebo dočasné sdružení armády zvýšit šance na úspěch. Postarejte se o spolehlivé předem hrdinů, vedl oddělení pro statečných bojovníků, na slušné zařízení, vhodného vojenský výcvik každého účastníka. Pamatujte si, že cílem velitele řídit nejen akce jiných lidí, ale také nejvíce času na čas, aby se meč a vrhnout do dění.

Hra Terra militaris odměňuje veškeré úsilí učiněné přírůstku zkušeností. Váš sláva roste po celou dobu, a tak se přesunete z jednoho období do druhého. Zapojit se do přímé odpovědnosti a vzít misí trůnní sál - to vše přispívá k vyrovnání.

Terra militaris on-line vytvořen tak, aby vám radost! Neztrácejte čas nadarmo a vidět z první ruky! Ať štěstí, nikdy se odvrátí od vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more