Záložky

Terra Nil

Alternativní názvy:

Terra Nil je ekonomická strategie s velmi neobvyklými herními cíli. Grafika je neuvěřitelně detailní, barevná, v realistickém stylu. Hudba na pozadí je příjemná a neunavuje. Vývojáři věnovali velkou pozornost hlasovému hraní herního světa.

Před hraním Terra Nil musíte tradičně projít malým tréninkem, bez kterého může být obtížné hru pochopit.

Ve hře se budete zabývat neobvykle zajímavými věcmi:

  • Naučte se nové technologie
  • Cestujte a navštěvujte planety s radikálně odlišnými ekologiemi
  • Rozvíjejte kolonie na planetách
  • Vytěžit zdroje nezbytné pro provoz strojů a stavebnictví

Všechny tyto akce slouží stejnému účelu. Budete muset omladit prostředí v navštívených světech. Nechte přírodu pracovat s vámi.

Každá karta je vygenerována náhodně. I při opakovaném průchodu úkolů ve stejné oblasti bude vše úplně jiné, a proto je zajímavé hrát pokaždé, jako byste tuto úroveň hráli poprvé.

Hra je velmi mírumilovná, což usnadňuje krása okolního světa, kde je každý prvek nakreslen ručně. To vše se pohybuje, vydává zvuky a vzájemně se ovlivňuje. Krásu mimozemské krajiny si můžete užívat celé hodiny a nebude vás to obtěžovat.

Hraní není vždy snadné, každá oblast má své vlastní charakteristické rysy, které jsou jí vlastní. Proto pokaždé, když budete muset hledat a budovat novou strategii k dosažení cílů mise.

Je nutné pomalu čistit půdu od plevele a jiných druhů znečištění. Teprve po přípravě půdy začněte s výsadbou zeleně. Pokud není půda správně připravena, mladé výhonky mohou zemřít a pak bude mnohem obtížnější začít znovu.

Pro provoz technologie bude zapotřebí energie k získání, která je nezbytná, aniž by došlo k poškození ekosystému. Pro tyto účely se dobře hodí větrné mlýny a solární panely.

Vegetace potřebuje k růstu vodu. Vytvořte systém zavlažovacích kanálů a v případě potřeby předčistěte nádrž, ze které bude voda přiváděna.

Než opustíte místo a přijmete další úkol, musíte odstranit stopy své přítomnosti. Recyklujte všechny budovy a stavby a zanechte za sebou jen rozkvetlou přírodu.

Každá mise bude obtížnější než předchozí, ale pokud nebudete spěchat, studovat nové podmínky a přemýšlet o každém kroku, určitě uspějete.

Je nesmírně zábavné a příjemné sledovat, jak díky vašim činům vzkvétají louky v neživých pustinách a obnovuje se zničený ekosystém. Namísto fádních fádních krajin se objevuje vřava přírodních barev a do této oblasti se vrací život.

Terra Nil ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si ale můžete zakoupit na webu Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Nezapomeňte si nainstalovat tuto hru, pokud vám není lhostejné prostředí a rádi sledujete divokou zvěř!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more