Záložky

Terminator Salvation

Alternativní názvy: Terminator Salvation

Salvation ... a chránit lidstvo ... A on bude porazen Skynet roboty ... Nicméně ti, kteří sledovali na titulní část "Terminátor" (4. "Terminator Salvation") v průběhu příběhu, a kteří neměli dívat & ndash a myslím, že taky. Tak on-line hra Terminator Salvation sám se stal jako prolog k této části. Tvůrci kladen na Terminator Salvation on-line speciální misi - mluvit o nevyhnutelnosti velké války s ukončením a jeho důsledky (dobře, to je myšlenka jako). Co se týče hry samotné. Terminator Salvation hry online - MMO střílečka třetí osoby, ve kterém zažijete všechny obtíže, tyto těžké časy (pokud hrál pro lidi, samozřejmě). Koneckonců, lidé se stávají cizinci na jejich vlastní planetě. Jaderný výbuch zničil všechno živé, a nikdo se doleva. Zde opět království na Skynetu a každý bipedal se srdcem - trest smrti. Ale skupina dobrovolníků, vedl o Johna Connora se snaží změnit. Podaří se jim alespoň něco? Hrát až do konce, budete učit.

A začít, samozřejmě, budete kontrolovat ve hře Terminator Salvation. Zde se ihned rozhodnout, pro koho hrát - pro lidi a roboty. Měli byste zadat uživatelské jméno, heslo pro potvrzení, e-mailovou adresu a ověřovací kód. Nabídka pro konkrétní zemi, ale mělo by to? Registrace umožňuje Terminator Salvation okamžitě vybrat pic, i když výběr není zvlášť - 8 mužů a 8 skaynetovskih tváře. Dále se pravidla pro uživatele a to v Terminator Salvation online registrace koncích.

Myslím, že je to tak jasné, kolik frakce v této hře. Pokud se rozhodnete hrát v Terminator Salvation pro skaynetovskih terminátorů, které představila tři typy:

- Bipedálním kyborgové s velkými zbraněmi;

- Krab-jako čtyřnozí pavouci,

- Malé balónky - ošklivé létající špehové.

V řadách milice neexistuje oddělení, všichni věrní společníci Johna Connora, připraven provést záchrannou operaci. Mimochodem, o tom. Potřebujete uložit skupinu lidí v pasti za nepřátelskými liniemi. Oni se nemusí zdát mnoho, ale "každý život - velkou hodnotu," pan John vám řekne, a dát jejich by neměl být škoda pro takový případ.

Stejně jako mnoho jiných střelců, začnete hrát hry on-line Terminator Salvation pouze s jedním brokovnicí. Ale po pár kolech a granáty pancéřové pěsti již v arzenálu, a můžete navštívit do obchodu.

Co je zajímavé v Terminator Salvation hrát pro začátečníky je jasné - střílet Plenty, zkušenosti zisk. Ale pro zkušené shuteristov tam je něco, co dělat ve hře jsou prvky strategie, systém hodností a další lákavé čipy. Kromě toho, ty máš na starosti tu - trochu jako vy a běh, ale vždy se váš výstřel - smrtící vavřínech a jen vám. Stručně řečeno, pro pobavení své sebevědomí může být dost.

Řekl, že Terminator Salvation online hry bez intrik ... tak je to diskutabilní. Máte questy, očekáváme další podklady od Skynet, skrývá, nebo se snaží prorazit této pusté terminátoru brnění - kdykoli tam je šance, že se něco pokazí. A co to není zaujmout?

Přes jednoduchost a přímočarost metod žánrové bojových robotů a přehledného grafiky a nedostatek zničených městských panoramat z Los Angeles, hrát hry Terminator Salvation on-line o nic méně vzrušující, než jakýkoli jiný střelec žánru "kůže a střílet." Kromě toho, že tvůrci Toy velkoryse nasycených vyprávět své válce, dialogy, nádherný představené scény a tematickou hudbu. Tak, že komplex vypadá velmi důstojně.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more