Záložky

Tanoth

Alternativní názvy: Tanoth

Tanoth online - bez prohlížeče multiplayer online hra z fantasy prostředí. Mohlo by se zdát, že vzhledem k celkovému odporu tento styl obrovské množství lidí on-line hry Tanoth bude další sbírka stereotypů a přijít s něčím originálním již není možné. Ale vývojáři se snaží metodicky odradit nám to.

Připojte se do hry Tanoth trvat několik minut. Musíte zadat název účtu, e-mailovou adresu a jste připraveni hrát! Zaregistrovat Tanoth a jeho jednoduchost - je další plus v pokladnici příjemných dojmů o projektu.

Jo, možná ti z vás, kteří tráví dost času na fantasy her založených na prohlížeči můžete uvést v designu hry některé podobnosti se svými "kolegy" na žánru, ale to všechno - velmi povrchně. Zest, který udržuje Tanoth online hru - její hratelnost. A jak se může pochlubit svou jedinečnost.

A ty hry se začíná táhnout každého, kdo nudit linearitu krásnou grafiku.

Rozhraní, které nám předkládá Tanoth online hry, poněkud strohý a jednoduchý. Nic nadbytečný Tanoth, hrát jednoduché a přirozené vidění - zřejmě to bylo hlavním krédem jeho návrháři. Ale honba za příběhy a různé úkoly, herní vývojáři nejsou stinted. Zde jen spousta misí, z nichž každá zajímavější předchozí. No, kde se bez trochu domýšlivosti, která je vlastní všem fantasy her a dobrou část zdravého humoru?

Hra bude přitahovat různé kategorie hráčů. Láska pokorpet na složité úkoly, hromadí zkušenosti a bohatství? Pak jste tady! Pokud dáváte přednost cestu moci a své motto - "vítěz bere vše", který je právě pro vás určen bojový systém, ve kterém se můžete dostat, pokud vyhrajete silnou zbraň, brnění a další drahé příjemné požitky života rytíře. Ale to je pouze tehdy, pokud vyhrajete. Loser také ztrácí prakticky vše, co má.

Aby bylo možné hrát hry on-line Tanoth dostat co nejvíce z tohoto procesu, můžete získat nejlepší sáňkovat zvířata: koně, draci nebo dokonce ďábelský kůň. Tyto asistenti vám pomohou cestovat daleko, což snižuje čas na výlet. Velkou výhodou - nejlepší hoře, doba jízdy se sníží téměř na polovinu. Čas na skladě rubíny!

Mimochodem, zajímalo by mě, co ti samí rubíny jsou Tanoti game měnu lze zakoupit za skutečné peníze. Tato možnost je pro ty hráče, kteří nejsou připraveni strávit spoustu času ve hře, ale chtějí, aby se proces cestovat po celé rozlohy Tanoti maximální potěšení.

Obecně platí, že hra je na tom dobře, všechno v něm má na důraz herní dostatečném časovém předstihu a přípravu procesu spoustu zábavy. To umožňuje hrát hry on-line Tanoth hodiny na konci.

Draci, krásné dámy, zlověstné opuštěné hrady, intriky a studenokrevných nepřátelé - to vše najde každý dobrodruh v neuvěřitelných fantasy světě hry Tanoth!

A ty stále hledá, kde se uniknout z nudy a jednotvárnosti svého života? Zaregistrujte se a začněte hrát Tanoth - dokázat, že jste hodni stát se nejslavnějším rytířem království!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more