Záložky

Nádrže Heroes

Alternativní názvy: Nádrže Heroes

Tanks Heroes on-line - strategická hra pro více hráčů v epické stylu volného modelu. Ty jsou transportovány do bouřlivých dnech druhé světové války, a budou moci ovládat spotřebiče v té době. Se svými krásnými vysoce kvalitní grafiku, budete řízené tanky vypadají jako skutečné. Docela často slazhivaetsya dojem, že všechno, co se děje, je opravdu reálné. Ponořeni do hry atmosféry, budete se podílet na aktivním boji, mějte nasycené život, neustále pocit, že nebezpečí je někde poblíž. Zoufale zničit nepřátelské tanky, jakož i své okolí! Nedovolte, aby někdo skrývat před vámi, ať se třesou strachy nenáviděným soupeřům!

Vývojáři projektu je Vlk Hry . Musím se přiznat, že zaměstnanci dělali, co mohli. Myšlenka, i když ne vlastnit novinku, ale tvůrci byli schopni udělat to tak, že příběh se ukázalo, ne přebytek, ale naopak, vzrušující a fascinující. Hra Tanks Heroes instalován na moderní motor Unity 3 d . A to je další plus. Poté, co Tanks Heroes může hrát téměř jakýkoliv počítač, který bez ohledu na to je operační systém nainstalován na to. Produktová řada je načten do prohlížeče. Proto je zbytečné potíže vyloučeny. Nízké požadavky na systém, dynamické akce, sytost hry a schopnost řídit železné swingers - to je to, co nejvíce přitahuje mnoho uživatelů.

Jednoduchá registrace ve hře Tanks Heroes se dostanete do nádherného světa. Po zadání všech požadovaných informací v příslušných polí registračního formuláře (login, heslo, e-mailovou adresu), můžete okamžitě začít vzrušující hru. Také, pokud minete Tanks Heroes registrace, návrat k zahájeno mohou zapojit kdykoliv, při zachování předchozí úspěchy.

Chcete-li začít rychle učit hru rozhraní. Skládá se z následujících částí: hangáru (parkovací místo pro tanky), obchod (místo pro nákup tanků), profil (úroveň Info vedené bitvy, vítězství, tanky zničené, poškozené, maximální počet bodů pro boj, zatímco v bojových úmrtí) možnosti (zvuk, rozlišení obrazovky, hudba, grafika kvalita).

Hrát hru Tanks Heroes je k dispozici ve třech režimech. Vyberte si jeden z těchto režimů jako Deathmatch, Capture the Flag a zachycení základny. Mimochodem, zkuste se obrátit všechno nikdo zakazuje. Boj s nepřátelskými tanky vždy a všude. V jaké místo by se stalo, že mír bude vyloučen! Hot události se vyskytují v těchto místech:

- Místo "Horské jezero": z jedné strany - les, s jiným - kopce, uprostřed - osada. Boje jsou většinou v obci.

- Místo "Lighthouse": existují určité typy přístřeší vesnických domů, mlází, terénních záhyby, a v podstatě muset počkat, dokud protivník vyskočí na kopcovité oblasti, která je rozdělena umístění.

Play Tanks Heroes budete používat 24 tanků, které jsou rozděleny do dvou řádků, které jsou základní. Některé modely patří do Sovětského svazu, Německa a dalších. Ale tam jsou tanky preium třída velmi silných zemí, zejména Spojených států a Francie. Všechny nádrže, které jsou ve vašem vlastnictví, vyžadují čerpání. Také se neustále starat o zbraních. Tak, jak vám sedí u kormidla vyhlídky takových modelů jako BT-2, T-28, PzKpfw II, PzKpfw IV? V pohodě, ne? No, pokud budete chtít více, jste vítáni vlazhivat reálné.

Nezapomeňte, že každá nádrž má následující parametry: pevnost nádrže, věže, motor, rychlost věž, dělo, podvozek a cena. Mimochodem, čím déle budete hrát, tím silnější se stává váš tank. Nádrže lze zlepšit pomocí prostředků, které vydělávají v průběhu hry. Každé vítězství přináší svou odměnu v podobě zlata a stříbra. Strávíte herní měnu podle vlastního uvážení.

Nenechte si ujít jedinou minutu dělat! Připojte se pobavit a užít si herní komunity návyková arkáda! Hra bude poskytovat mnoho nezapomenutelné okamžiky! Připravte se na smršť mění jeden po druhém akce! Mít dobrou náladu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more