Záložky

Nádrže Online

Alternativní názvy: Tanki on-line, tanki, tanky, on-line tanky, tanky on-line 2.

Tanki Online - nejpopulárnější browser-dimenzionální bojovník. Tanki Online hra kombinuje prvky klasické "Tanchiki" éry Dendy, zábavu a dynamiku moderního 3D-akční film. Online hra Tanks Online nevyžadují žádné zvláštní požadavky na počítač a spustit na libovolném počítači s přístupem na internet.

Minimální systémové požadavky:

 • Procesor: Intel Pentium II 450 MHz / AMD Athlon 600 MHz
 • Paměť: 128 MB
 • Grafická paměť: 128MB

Doporučeno:

 • Procesor 2 GHz
 • Paměť: 1 GB
 • Grafická paměť: 128MB


Tanki Online 2. 0 hry, které si můžete vyzkoušet hrát před zápisem a registrací sám ve hře Tanki Online rychle a matoucí .

Zaregistrovat Tanki Online je následující:

 • Je třeba zadat jméno, pod kterým budete hrát
 • Vyberte buňky Replay heslo a heslo
 • Stiskněte tlačítko pro pokračování, a tím potvrzujete, že jste si přečetli pravidla a podmínky hry, a souhlasím s nimi

Hra Tanki Online registrace zcela zdarma! Nejprve budete hrát v nádržích jako nováček, ale pak se vaše hodnocení bude zvýšit v důsledku určité úspěchy: zničit nepřátelské tanky, zachytit nepřátelské vlajky, léčbu a další spojence Tanki Online hra, která je založena na systému vojenských hodností. Vojenské hodnosti dostávají na místa, vyšší hodnost, silnější tank. Play Tanki on-line stoupá po žebříčku, můžete zlepšit tělo nádrže, koupit další nástroje pro jejich válečné mašinérie. Takže začít hrát hru Tanki Online jednoduchý nováček, můžete zvednout do hodnosti maršála.

Zahrajte si online hry Nádrže Online Musíš žít hráče, dělat to více vzrušující. Máte možnost soutěžit i spolupracovat s ostatními hráči a bitva testovány sebe na principu "každý sám za sebe", v režimu Deathmatch, nebo se můžete připojit k týmu v Team Deathmatch, a bojovat o vlajku Capture Flag.

Během přehrávání tanki můžete sbírat "bonusy", které padají z nebe:

 • Krystaly
 • Zrychlení
 • Souprava
 • Dual energie
 • Dvojitá ochrana

Krystaly - tato hra měny, které lze vyhrát v bitvě, koupit nebo získat jako dárek pro přihlášení do hry své přátele. Zrychlení vám umožní rychle procházet stránky a vyhnout se stávky. Lékárnička pomůže léčit nádrž. Dual energie, aby vaše zbraň mocnější, a dvojitá ochrana bude váš tank silnější.

Za krystaly si můžete koupit ve vaší garáži různých vylepšení do nádrže (high Calligonum, těla, paží, nátěrové hmoty nádrže, atd.

Hra je k dispozici takové zbraně

Smokey - vydány všechny nové hry rekrutů považovány za nejlepší na souboje bitev.

Plamenomet - útok zblízka, ideální zbraň pro hromadného ničení zblízka, na dálku je to prostě k ničemu

Twins - vhodný pro střední rozsah zbraní do60 metrů. Má rychlost ohně a schopnost sestřelit nepřátelské zrak.

Rail - nejoblíbenější zbraň na dlouhé vzdálenosti, který má vysokou škodu a schopnost proniknout ránu může porazit pohled na pohybující se zásobníku.

Isis - To je nebezpečné melee zbraň na 15 metrů, která využívá život při útoku protivníka za jeho uzdravení.

Thunder - zbraň pro boj na blízko a střední rozsah. Má vysokou rychlost palby, slušné poškození a může také napadnout více protivníky. porážka.

Freeze - zbraně vhodné pro krátké vzdálenosti do 20 metrů. Jedná se o pokročilý plamenomet má za následek zamrznutí.

Ricochet - zbraň pro boj na jakoukoli vzdálenost až 80 metrů. Má vysokou rychlost a efekt "odrazit."

Tanks Online hra zajímavá odrůda míst, z otevřené krajiny až po složité oblasti s různými výtahy, ploty, atd. Ve hře je tabulka s názvem "Seznam bitev", ve kterém můžete vidět název bitvy, počet účastníků, typ umístění. A také v rámečku na pravé straně můžete vidět další informace o bitvě. Je důležité hrát hry on-line Tanki on-line Zavést sledování určité taktiky, ukázat chytrost a vynalézavost vymýšlet různé pasti na soupeře. Play Tanki Online je velmi zajímavé a vzrušující, protože hra umožňuje během bitvy chatovat s ostatními členy bitvy a nové přátele.

Pokud Tanki Online hrát důsledně, můžeme rychleji získat vysoké postavení a stát se lídrem mezi ostatními hráči. Takže dostat se do boje!

Online Tanks - je to hra, která vás nikdy nudit a bude bojovat ve dne v noci!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more