Záložky

ZÁLOŽKY

Alternativní názvy:

TABS je velmi neobvyklá a někdy i vtipná strategie. Můžete hrát na PC. 3D grafika, krásný kreslený styl. Hra vyžaduje výkonnou grafickou kartu a procesor. Hlasové herectví je provedeno na profesionální úrovni.

Zde je jedinečná strategie s mnoha fanoušky po celém světě. V tomto případě nečekejte těžké bitvy, vše, co se děje, je spíše jako vtip, díky čemuž je hraní ještě zajímavější.

Fyzikální zákony ve světě této hry fungují nepředvídatelně, často se stávají ty nejneočekávanější věci. Předvídat výsledek bitev je nemožné.

Po dokončení malé výukové mise bude co dělat.

  • Kompletní příběhové kampaně
  • Bojujte s ostatními hráči
  • Použijte více než 100 jednotek na bojišti
  • Simulujte ty nejneuvěřitelnější bitvy

Tento malý seznam nemůže vyjádřit vše, co vás během hry čeká.

Nejlepší je začít tím, že si projdete kampaně, je jich několik. Jakmile se dostanete do pohody, zkuste hrát proti ostatním hráčům. Bude to mnohem zajímavější, a pokud do hry pozvete přátele, můžete se bavit.

bitev se odehrává na neuvěřitelných místech. Krajiny vypadají úchvatně. Hraní TABS nikdy neomrzí, protože zde navštívíte stovky světů, z nichž každý je jedinečný.

Pokud vám tato rozmanitost nestačí, hra má možnost vytvořit si vlastní svět nebo několik najednou.

Díky praktickému editoru můžete vytvářet mapy, scénáře a dokonce i bojovníky. Sdílejte svou kreativitu s ostatními hráči a hrajte scénáře, které vytvořili.

Trávením času můžete získat jedinečné válečníky. Vytvořte si vlastní sbírku.

K dispozici jsou zbraně z jakékoli doby. Zbraň nemusí mít historické obdoby, může to být fantasticky vypadající kopí nebo blaster a možná i živé předměty pro domácnost nebo dokonce světelné meče. Ve hře jsou situace, kdy středověcí kopiníci bojují s tanky. V tomto případě není vůbec nutné, aby tanky vyhrály. Velmi často vše nejde podle plánu a koukají se na bitvy, kterým se nelze nesmát. To jsou vlastnosti hry, díky kterým je oblíbená mezi mnoha hráči po celém světě. Kromě vaší fantazie se zde meze nekladou.

Playing TABS bude zajímavý pro lidi různého věku a každý si zde najde to své. Můžete strávit hodiny vytvářením svého vlastního kouzelného světa a věnovat pozornost každému detailu, experimentovat na bitevním poli nebo vést nelítostnou válku s ostatními hráči.

Některé herní režimy vyžadují stabilní připojení k internetu, ale i když v místě, kde se nacházíte, internet není dostupný, budete moci dokončit kampaň nebo postavit objekty v editoru.

TABS ke stažení zdarma na PC, bohužel neexistuje žádný způsob. Navštivte portál Steam, pokud si chcete hru koupit, můžete tak učinit i na webu vývojáře.

Začněte hrát hned teď a bavte se sledováním těch nejnepředvídatelnějších bitev!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more