Záložky

sZone Online

Alternativní názvy: S Zone Online, se zónami

Game sZone Online: Exclusion Zone je zpět.

Nespravedlivě zapomenutý motiv stalkera dostal novou životodárnou injekci a vrátil se k životu. Po dlouhých jednáních s ukrajinským studiem GSC, který poprvé vzbudil zájem o hraní v černobylské zóně, když přišel s originálním příběhem o stalkerech, společnost ruských vývojářů Cybertime nezískala povolení používat původní název produktu, a proto jej říkala jinak. Hra sZone Online se však udržuje způsobem, který se již stal klasikou.

Před multiplayerovou střílečkou, ve které přehrávač pracuje v první osobě, ale může přejít na zobrazení třetí strany Musíte zvládnout stalkera, který se dostane do zlověstné, okouzlující a záhadné Exklusivní zóny, obývané příšerami - zvířaty, které se změnily pod vlivem záření z explodující jaderné elektrárny.

Neexistuje žádný pozemek a každý dělá to nejlepší ze svých fantazí a schopností. Není to tak snadné, protože se musíte přizpůsobit světu, ve kterém neexistují žádné konečné odpovědi, kde jsou i krajinky nestabilní.

Vytvoření hrdiny.

Začněte hrát, pro své nebezpečné dobrodružství vytvořit hrdinu. Několik nastavení vzhledu mu dá rozpoznatelnou jedinečnost. Poté se musíte rozhodnout, zda chcete být těmito zeměmi nebo cizinci. Rozdíl je zřejmý - domorodci, toto je domorodá populace, která během evakuace neopouštěla ​​své domovy. Cizinci tady dorazí k zisku, doufajíc, že ​​se zbohatne na prodej nalezených artefaktů.

Tato volba ovlivní seznam dovedností a dostupných profesí, ale na hraní to nezáleží.

Profesiony:

 • Vojenská: sniper, útoky letadla, commandos
 • Vrach
 • Inženýr: opravář
 • Vědec: Teoretik
 • Hunter
 • Druid: healer
 • Válečník: Melee Fighter, Defender
 • Vodidlo: St. John's Wort
 • Inventor
 • Vědecký pracovník: Naturalist

umění přežití.

Když už máte hrdinu, můžete začít s hraním sZone Online prozkoumat oblast. Hrdina přichází vlakem na nádraží města Liubech. Zpočátku se nebude moci dále pohybovat, ale po několika dokončených úkolech předá. Mimo Lyubech konverzujte s NPC, abyste se dozvěděli užitečné informace a získali první úkol.

Toy klienta a k účasti na něm je třeba stáhnout sZone Online. Co je potěšení - můžete to udělat zdarma. Od této chvíle začíná skutečná zábava - útok mutantů, střety s konkurenty, hledání artefaktů, manévrování mezi abnormálními pasti. Kompletní kytice překvapení vás čeká, které jsou možné pouze ve světě, který je tak cizí lidstvu.

Pro efektivnější útoky a plnění úkolů se sdružujte ve skupinách s dalšími hráči. Ale i kdybyste se podařilo získat vzácný artefakt, neměli byste předčasně snít o slušné odměně. Vědci jsou ve svém nákupu velmi selektivní a ne všechny subjekty jsou připraveny přijmout. Dokonce i když srážejí za svou kořist, zobrazují klid a nedostatek zájmu, jen aby snížili cenu.

Budou tam maraudři, kteří jsou chutní za něčího dobro. Proč riskovat svou vlastní kůži, pokud můžete těžit z těch, kteří se vyčerpali z nebezpečné zóny a nejsou schopni odolat v plné síle? Proto jsou společníci tak důležití - spolu nebudete tak snadná kořist.

V systému dovedností hrdiny hra ze zóny online nabízí následující směry vývoje:

 • Survival - procházka přes území a sbírání artefaktů
 • Support zahrnuje vytvoření položek z koše

  0

 • Boj - zabijte všechno, co blokuje cestu.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more