Záložky

Ulice gangster

Alternativní názvy: Ulice gangster

Herní Ulice Mobster - je to vaše šance stát se největší a nejznámější gangster podsvětí města, které nikdo nikdy neviděl! Ale nejprve je třeba začít s méně závažných trestných činů a pomalu, aby jejich cestu na vrchol ...

Můžete začít svou cestu ve hře Ulice Mobster on-line začnete jako mladý ex-vězně, který má jen byl propuštěn z vězení. Máte 1,000dolar, že se vám podařilo udržet ve vězení. Čas strávený ve vězení byl nejhorší ve svém životě: malá kamera, policie, kteří jsou neustále sledují. Váš hlavní cíl Ulice Mobster on-line je to, že jste se znovu chytil policii a pro vás, aby se stala nejbohatší a nejvlivnější hry zločinec Ulice Mobster on-line ! Za prvé, budete hrát hru Ulice Mobster bez spojenců a přátel, které šíleně složitá hra. Takže budete muset použít své peníze moudře, pak se konečně dostanete respekt si zaslouží.

Před přehráváním Ulice Mobster , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2GHz; RAM-1GB. Grafická karta - 128 MB. Připojte se do hry Ulice Mobster nebude trvat hodně času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku " Play nyní »; [ _9_]

2. Zadejte své uživatelské jméno,

3. Zadejte bezpečné heslo,

4. Zadejte prosím platný e-mail;

.

5 B vyberte položku " Zaregistrovat a Ulice Mobster Registrace je u konce.

Herní Ulice Mobster mafie je strategie na bázi prohlížeče MMO hra. Díky své unikátní "gangsta" grafickým stylem v kombinaci s originálním grafickým obrazem, budete Ulice Mobster hrát a ponořte se do jedinečné atmosféry podsvětí. V rozmezí od špatné osamělý střelec na ulici, hráč může růst a rozvíjet vlastní podzemní sítě.

Musíte rozvíjet své vlastní ekonomiky v Ulice Mobster on-line , aby se stal milionářem. Máte-li miliony, můžete stavět továrny, a tak si můžete vyrobit vše, co potřebujete - auta, zbraně nebo plemeno psa. Můžete být majitelem baru nebo dokonce pasák hra Ulice Mobster . A pokud chcete, můžete jen spekulovat o tržních a regulačních cenách na - kupovat levné a prodávají drahá.

Když se dostanete dostatek zkušeností ve hře Ulice Mobster , budete moci porazit své nepřátele. Ale pozor - policie jsou všude a můžete skončit ve vězení. Vítejte ve světě Ulice Mobster on-line , kde můžete mít, co chcete - můžete zachytit bandity, pokud jste policajt můžete jít do světa zločinu, nebo být bohatý obchodník, a dokonce vytvořit své vlastní s reálnými kasinové hry. Můžete strávit svůj čas na ulici Ulice Mobster on-line nebo si vychutnat drink v barech patřících k jiným hráčům.

Zvláštnosti hry Ulice Mobster on-line zahrnuje 38 různých modelů pistolí, 23 bojových plemen psů, 26 speciálních položek, 12 questy, možnost hrát kdekoli, kdykoli, přímo přes prohlížeč bez zatížení obrovské množství vysoce kvalitní grafikou a individuální nebo týmovou hru Ulice Mobster [ _3_] on-line .

Pokud si dost dobře ve hře Ulice Mobster , máte šanci vyhrát virtuální peníze každý den! Každé ráno dostanete nárůst z předchozího dne, růst každého hráče je určena automaticky, a pokud jste v top 1000 ve vašem světě, dostanete virtuální peníze na váš účet Street Mobster on-line , které by mohly být skutečné peníze. Každé 3 měsíce nejlepších hráčů z každé země, v konečném světové události mají šanci stát se nejlepší a vyhrát peníze.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more