Záložky

Street Legal Racing Redline

Alternativní názvy: Street Legal Racing Redline

Street Legal Racing Redline - počítačová hra. Hra Street Legal Racing: Redline autosimulator zastoupeny v žánru. Jedná se o pokračování, druhá část, herní série Street Legal, propuštěn v roce 2003. Toto vydání hry, stejně jako první verze, potěšil fanoušky po celém světě. Koneckonců, jen sem můžete představit, že skutečný mechanik. A vaše auto zcela závisí na vaší znalosti jejich struktury, jak domácí, tak i zahraniční.

Pro lepší znalosti o herní poradit dokončíte čtení tohoto přezkumu, a uvidíte Přehled Videa hry jsou prezentovány na internetu. Potoo, můžete již stáhnout Street Legal Racing: Redline. Chcete-li to provést, hlavní věc, kterou byste měli stáhnout potřebný software.

Ve hře dostanete jako běžný občan. Můžete si koupit auto od prodejce dle Vašeho výběru. Toto je váš první peněžní investice startovacím peněz, jsou uvedeny automaticky. A pak začne hlavní část hry. Koupit položky motoru nebo podvozku a jim změnit sebe sama. Výběr části záleží jen na vás. Pak tyuninguete. Hlavním cílem - aby se rychlé a zdánlivě nepřekonatelnou elegantní auto. Všechny náhrady jsou vyrobeny pouze z peněz, které bude vyhrávat závody. Koneckonců, jsou to jen tak, a rovněž zvýšit úroveň.

Herní SLRR reprezentován jako drahé jako trénink a závodění. Školení vzdálenost, kterou musíte vyzkoušet auto, a pak můžete jít na závody. Závody se konají v noci, co by ulice byly prázdné. K dispozici jsou také odpoledne, ale v těchto případech se proces tvrdší na kompletní ulicích. Také není daleko od policie není deetsya. Pokud se s nimi setkat, nebudete utíkat, neposkytuje hratelnost. Budou jemně vás na některý. Závod vzdálenost pokaždé nové. A není to tak jednoduché. Pokaždé, když se podíváte na nové místo.

Ve hře Street Legal Racing: Redline auto značky skutečné auto center. Jsou plně v souladu s těmito stroji. Možná, že zakládáte jiná vozidla nahradit ty stávající.

Hra Street Lega Resing Redline představuje tři ulice závodní klub, tzv. úrovně

• Green;

• Modrý;

• Red.

Zelená - počáteční fáze, váš první garáž. Na první pohled to je váš klub, dokud se nedostanete na první místo v tomto klubu.

Blue - již senior klub, které spadají vyhrát závod s nejslabším jezdcem tohoto klubu.

Red - senior klub. Zde je příležitost, aby se ucházely svá auta. Je důležité, vzhled Vašeho vozu. Je to jako předávání lístek.

Jste vítěz, pokud jste prošli všech třech fázích. A nakonec se stal mistrem v konečném znění, červená, klubu.

Samozřejmě, že tato hra bude snadné pro ty, kteří znají realitu stavebních strojů jako chytit co nebo ukazatele. Takže hráči vyhrát neopatrný.

Hra Street Legal 2 je vyroben z vysoce kvalitní grafiku se skvělou hudbou.

Tak si pospěš a stát se nejlepším tady, a tak vím, automobilový svět. Rychle hra Street Lega Resing Redline ke stažení. Úspěšné budete hrát!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more