Záložky

Street Legal

Alternativní názvy: Street Legal

Street Legal - počítačová hra v žánru auta simulátoru. Developerská společnost, Invictus Games, hleděl veškeré své úsilí k vytvoření nejen závodní auto, a provedení požadovaného stroje jako své vlastní. To je hlavním rysem této hry. Hra Street Legal verze první hra série Street Legal, povolený pro fanoušky v roce 2002.

Jako v každé počítačové hře nejprve je třeba stáhnout. Stáhnout Street Legal můžete navštívit stránky a má speciální program na vašem počítači. Teprve nyní začíná tvrdit, že jste přečetli přezkumu hry Street Legal Street Legal a prohlížet videa a screenshoty. Jaký by měl být větší znalosti o příběhu a rysů hry.

Pouze v této hře můžete cítit skutečnou mechanik. Jasné, že došlo výhodu hráč se znalostí při budování auto. Ale to není problém, protože je to tady, že se naučíte nejen mnoho zajímavého, ale snad celý vnitřní svět strojů. Mimochodem, a to pouze pro vnitřní, ale i vnější svět strojů.

Vaše postava zde začíná svou existenci s řadového občana, a to ani s autem. Vzhledem k tomu, že je dále jít k prodejci a dostane auto. Začnete hru s přítomností vás asi 20 tisíc dolarů.

Hlavním cílem hry jako začarovaný kruh. Můžete realizovat své auto - změna vnitřní části, stejně jako externí (tyuninguete). Co přesně si vyměnit jen se rozhodnout. Pak se účastnit v závodě za peníze a získat prize money v souladu. A pak se kruh uzavírá, jak vydělané peníze utratíte na autě.

Je jasné, že hra vám začít s počáteční úrovní. To znamená, že všechny vaše snahy jsou zaměřeny na dosažení nejvyšší úrovně v budoucnu konci hry v názvu vůdce.

Ve hře Street Legal vozy jsou v souladu s modely skutečných automobilových center. To činí hru mnohem zajímavější, protože budete vědět, značek automobilů.

Práce s ready-made stroj je ve dvou fázích:

• plochá dráha;

• městských komunikací.

Speedway - to je první místo, kde se bude snažit vaše auto. Rovný úsek silnice, na které jste neublížil.

Městské silnice - silniční úseky, které jsou rasa. Jsou to většinou v noci, kdy jsou silnice prázdné. Ale během dne, jak je to možné, ale složité přítomností množstvím městských strojů. Také den a noc, můžete zastavit policie. A buď pokutu za porušení rychlosti, buď nerozpustné úpravu vozidla.

, Ale nesnaží se získat strmé modely. Možná přítomnost jednoduchého modelu, ale který je upraven, aby vyhráli.

Grafika ve hře Street Legal má normální kvalitu hry. Hudební doprovod je prezentován ve formě úspěšné udržovat náladu hry.

Hra Street Lega čeká na nové stroje znalce. Pospěšte Street Lega hry ke stažení, tak rychle. A nezapomeňte zavolat přátelům, aby se hra více vzrušující. Mít dobrou náladu a hratelnost!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more