Záložky

Strategické velení: Americká občanská válka

Alternativní názvy:

Strategic Command: American Civil War je další strategická hra ze série. Hra nemá k dnešnímu dni nejmodernější grafiku, ale ve strategických hrách to není hlavní parametr.

Toto je tahová strategická hra, ale moc se nepodobá hrdinům nebo podobným hrám. Této hře má podle mě nejblíže desková hra Risk. Grafika ve hře je velmi podobná deskovým hrám.

Akce se odehrává během občanské války ve Spojených státech amerických. Toto je jeden z nejdůležitějších historických okamžiků v životě této supervelmoci, právě v tomto období byl položen základ toho, čím se země stala v následujících letech.

Ve hře budete:

  • Nábor vojáků
  • Vedení armád během bitev
  • Stavět a spravovat lodě
  • Použijte diplomacii k řešení různých problémů

Toto je krátký seznam věcí, které lze v této hře dělat.

Poté, co začnete hrát Strategic Command: American Civil War, počítač provede první tah, poté budete tahy střídat.

Úroveň inteligence nepřítele ve hře je velmi vysoká. Abyste byli schopni chopit se iniciativy a vyhrát bitvu, musíte být skutečný stratég.

Každá jednotka na bojišti má samostatný žeton. Jeho výběrem můžete vidět počet akčních bodů, který určuje, jak daleko se můžete posunout v jednom tahu. Útok ve hře není moc dobře animovaný, ale to není problém, určit, kdo vyhraje, nebude těžké.

S každým novým průchodem jsou jednotky rozmístěny náhodně, proto nemohou existovat úplně stejné kampaně. Pokaždé jde všechno jinak a to nedovolí, aby se hra rychle nudila. Můžete to projít několikrát.

Můžete hrát hlavní příběh nebo si vybrat vedlejší kratší kampaně.

I když jste si vybrali hlavní dějovou linii, neznamená to, že se neustále musíte zabývat celou frontovou linií. Pokud chcete, můžete přenést velení části jednotek do počítače a soustředit svou pozornost pouze na sektor fronty, který vás v danou chvíli zajímá.

Ve hře je po dlouhou dobu vytvořeno

jednotek. Navíc tento proces vyžaduje spoustu zdrojů. Ale tady je každá bojová jednotka celá vojenská jednotka.

Jak budete získávat zkušenosti, vaši bojovníci budou silnější. Stane se méně zranitelným vůči nepřátelským útokům a naopak bude schopen způsobit větší poškození.

Kromě vedení války by se diplomacie neměla podceňovat. Dobře načasované příměří vám může poskytnout čas, který potřebujete k přípravě svých armád, nebo dokonce k získání užitečných spojenců.

Hra má velmi pohodlný a intuitivní editor skriptů. Díky tomuto nástroji můžete znovu vytvořit jakoukoli bitvu, z jakéhokoli období historie. Nebo si dokonce vymyslete vlastní scénář. Vývojáři vám dávají téměř neomezené možnosti.

Strategic Command: American Civil War ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na platformě Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Začněte hrát hned teď a získejte příležitost podílet se na formování nejsilnější země naší doby!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more