Záložky

Zvláštní brigáda

Alternativní názvy: Zvláštní brigáda

Strange Brigade hra pro uchazeče o dobrodružství.

Studio Rebellion Developments je zároveň tvůrcem a vydavatelem, představením nového herního produktu. Její týmová hra Strange Brigade je založena na dobrodružstvích s prvky střelec. Je založen na fantastickém příběhu o lovci pokladů se všemi okolními okolnostmi. Akce probíhá od třetí strany a tým může být současně až 4 účastníci. Zahrajte si hru Strange Brigade bude na těchto platformách:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One

Zadejte starou prokletí.

Hrdinové událostí jsou posláni na nevyvinuté území Britské říše. Stává se to ve 30. letech minulého století a dokonce i demo je v těchto letech pojmenováno jako kino. Zdá se, že opravdu sledujete dobrodružný film nebo novinku, kde jsou zdokumentovány důležité události expedice.

Download Strange Brigade může být od roku 2018, kdy je plánováno vydání. Navíc společnost slibuje každému, kdo se hlásí k jeho zprávám, aby v den vydání uvolnil volné kopie her. Ti, jejichž divoká představivost je odnášena v dobách, kdy dobrodruzi s soudržným týmem šli hledat staré artefakty, bude novou hračkou nadšená. Je to všechno, co vzrušuje neklidné mysli neúspěšných cestujících:

  • Malované obrázky divoké zvěře
  • Okouzlující zříceniny plné klenotů
  • Ancient Curses
  • Hesting Hieroglyfy
  • Understanding
  • Útoky povstaleckých mumií
  • Barevné bitvy

To je skutečně zobrazeno ve spiknutí, a nebudete nečinným pozorovatelem ostatních lidí, ale vy sami budete schopni je všechno splnit.

Once archeologové objevili umístění starobylé hrobky, kde je pohřben záhadný artefakt, který byl hledán po mnoho let. V hlubinách neproniknutelné džungle bylo sestaveno zvláštní oddělení, shromážděné od zástupců různých profesí, aby se výprava stala nejplodnější. Každý účastník má jedinečné znalosti a dovednosti, vlastní určitou sadu nástrojů a zbraní. Samozřejmě mají zvláštní školení a v případě kritické situace budou schopni pracovat společně, ale každý podle svých schopností. Přestože ve skupině jsou čtyři účastníci, může být méně, pokud si přejete. Pokud se však rozhodnete, že se s tímto úkolem dokážete vyrovnat, půjdete na houštinu sama, ale účinnost a šance na přežití se výrazně sníží.

Začátek ve Strange Brigade k hraní najdete let na vzducholoď. Když se ocitnete na správném místě, přistanete s padáky. Od tohoto okamžiku začíná nejzajímavější. Musíte prozkoumat všechny skryté zákoutí oblasti a hledat tipy, jak najít hlavní tajemný artefakt.

Starověk se schovával, nejenže byl umístěn v jedné ze vzdálených jeskyní, ale také obhájil tmavé prokletí. Nyní je střežen armádou mytologických bytostí vedených egyptskou královnou čarodějnicí. Je třeba překročit hranici toho, co je povoleno, jak se armáda mrtvých zvedá z prachu a zřícenin. Zanechává útulné krypty, aby zničili odporné, kteří se rozhodli napadnout svatyni.

B Strange Brigade se setkáte s mumiemi, egyptskými božstvy jako Anubis a dalšími tvory. Čeká vás, abyste oživili hrůzu, v níž chcete přežít. Když bojujete s jinými vojáky, nezapomeňte, že mise se považuje za splněnou pouze v případě, kdy je dosažen konečný cíl. Najděte starou památku a jít domů s ní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more