Záložky

výstřel bouře

Alternativní názvy:

Stormshot je neobvyklá mobilní strategie. Hra má dobrou grafiku, kvalitní hlasový projev a příjemnou hudbu.

Hra začíná tím, že dorazíte na tajemný ostrov pokladů. Prvním krokem je usadit se tam a postavit základní tábor.

  • Dobýt nové země
  • Upgradujte tábor
  • Najděte skryté poklady
  • Porazte armády nepřátel
  • Hrát minihry
  • Získejte zdroje

Tyto a mnohé další úkoly budou vaším úkolem v této hře.

K vedení armád bude potřeba

Vůdců. Každý z těchto hrdinů má svou vlastní jedinečnou sadu dovedností, které platí pro všechny válečníky pod jeho vedením.

Bitvy s nepřátelskými armádami a barbary obývajícími rozlehlost ostrova probíhají automaticky. O výsledku bitvy rozhoduje počet a síla válečníků vedených vaším velitelem hrdiny.

Hrát Stormshot vás nikdy neomrzí, v tuto chvíli je ve hře více než tři sta úrovní. Nemusíte dělat stejné úkoly znovu a znovu.

Povrch ostrova je pokryt mlhou, která skrývá jak hordy nepřátel, tak nevýslovné bohatství, stejně jako vzácné artefakty.

Pravidelně budete na svých cestách čelit výzvám v podobě miniher, kde budete muset být chytří a najít způsob, jak zasáhnout nepřítele, než se mu podaří totéž.

Každý poklad starověkých mořských bohů, který najdete, posílí vaše jednotky. Čím více těchto artefaktů se vám dostane do rukou, tím snazší bude vypořádat se s nepřáteli.

Opevněte svou citadelu, jinak pokud bude dobyta nepřítelem, vaši hrdinové se nebudou mít kam vrátit a budete poraženi.

Dávejte pozor, abyste neustále rozšiřovali kontrolované území. Vojáků pod vaším vedením totiž bude stále více a budou silnější, což znamená, že bude spousta prostředků na jejich údržbu a nábor nových bojovníků.

Získejte přátele po celém světě, chatujte s přáteli a spolupracujte na plnění úkolů, kde to sami nezvládnete.

Hra dostává časté aktualizace, ve kterých vývojáři přidávají nové úrovně, úkoly a opravují chyby.

Ve hře budete dostávat denní a týdenní odměny za přihlášení a o prázdninách budete mít možnost zúčastnit se speciálních akcí a získat jedinečné odměny.

V obchodě ve hře budete mít možnost za peníze nakupovat zlato a další cenné zdroje, které vám pomohou rychleji dosáhnout úspěchu ve hře. A neuvěřitelně silní hrdinové učiní vaše armády téměř neporazitelnými. Nákupy ale nejsou povinné, hrát se dá i bez toho, ale vývojáře určitě potěší finanční poděkování od hráčů. Sortiment obchodu je denně aktualizován a občas se objevují velmi lákavé nabídky a akce.

Stormshot si můžete zdarma stáhnout na Android přímo zde kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát a staňte se největším válečníkem v kouzelném světě! Získejte neuvěřitelnou sílu a moc díky starověkým artefaktům!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more