Záložky

Ocelové legie

Alternativní názvy: Ocelové legie

Steel Legions online hra - strhující thriller síť, která dokonale ladí s tým bitvy s jednotlivými strategiemi jednotlivých hráčů. Dynamic multiplayer střílečka zmocní vaší pozornosti od prvních minut. Dozvíte se, jak řídit obrovské futuristické vozy, upgrade je, že z taktických tahů vyhrát tým nenáviděl nepřátele. Jednání ve vzájemné shodě s frakcí dát důvěru a pocit, že jste určitě poderzhat spolehlivé spojence, dává vzrušení. Těžba cenných zdrojů a dobytí území - dobrý motivační dát všechno nejlepší k plné na bitevním poli. Ocelové legie on-line události se vyvíjejí v alternativní realitě. Výběr stranou, pro kterou se bude bojovat až do smrti, můžete se určit svou cestu v životě v této barevné a zároveň krutém světě.

Je zde možnost Ocelové legie hrát bez instalace klienta. Ale pokud budete chtít, můžete si stáhnout malou velikost klienta. Systémové požadavky pro hru jsou různé skromnost. Hlavní parametry - operační systém Windows, procesor Pentium , moderní prohlížeč a připojení k internetu. Budete také vyzváni k registraci ve hře Steel legií, které se otevřou dveře a do neznámého vesmíru, kde vztek nasycené krvavé události. Účet je vytvořen takto: Zadáno uživatelské jméno, heslo promyšlené, údajně e-mailová adresa a datum narození. Pak budete muset zaškrtnout, že souhlasíte s podmínkami a podmínky Ochrana osobních údajů jmenovaného projektu a oceli Legions registrace je dokončena.

Jak již bylo zmíněno, hrát Ocelové legie, musíte zvolit stranu. Ocelové legie, Pandora Rebels, Golden území a Tundran Warriors постоянноконфликтуютдругсдругом . Empire Phoenix se nachází v chladném horském terénu. Obyvatelé této frakce preferují racionální způsob života, protože jsou zcela zkažený. A jsou používány v předstihu plánovat žádnou událost. Pandora je také osud rebelů není dopřát. Žijí v poušti, kde není žádná možnost získat přírodní zdroje. Nicméně, zástupci frakce získat zpět od jejich soupeři, a tak může udržet nad vodou. Zcela odlišné věci v Golden území. Všechny v hojnosti tady, a lidé se nikdy nedozví potřeby. Takový život se jim poněkud líný a nerozhodný, pokud jde o vážných vojenských otázkách. Marnotratný život se jim líbí, a proč nic měnit, když bohatství samo o sobě je plovoucí v rukou. Warriors of Nature - nejzávažnější frakce. To dělalo takové nepříznivé životní podmínky. Děti přírody se naučili přizpůsobit se různým podmínkám, takže se nemusíte bát žádných problémů. Navíc, oni prostě milují svou zemi a jsou ochotni rozbít každé místo na každého, kdo se odváží zasahovat do jejich vlastnictví.

Protože hra je děj je založen na nepřátelství, mír vám může jen zdát. Vaši potenciální nepřátelé jsou zlomky jiných hráčů. Pamatujte, že čím více půdy otvoyuete - tak bude vaše frakce vlivný v obrovském virtuálním vesmíru. Mají také bojovat s lupiči, kteří , a usilují o odnést svůj majetek. Je zde možnost udělat krást zdroje. Neobtěžujte se, že to opravdu není fér způsob, jak sehnat potřebné prostředky. Koneckonců, bude to válka vyhovovat veškeré vybavení byste dosáhnout jen náš cíl. Pamatujte si, že bohatství nám umožňuje zlepšit techniku, která je ve vašem vlastnictví. Silná technika - klíč k úspěchu ve vojenských operacích. Nezapomeňte se postarat o příslušných zbraní. Nádrže mohou být instalovány na různých modulů, systémů, nástrojů, a dokonce i zbraně.

Stojí za zmínku, že hrát hru Steel Legie Budete se účastní nejen ve věčných válek. Existuje mnoho tříd, které , by měla věnovat pozornost ve svém volném čase. Například, obchod. Mezi štáby tam je trh každý říše Marketplace. A to bude souhlasit, velmi pohodlné.

Game Ocelové legie pro Vás připravil spoustu příjemných překvapení. Stroj stylu sci-fi porazhat svou fantazii. 3D grafika dává smysl pro realitu. A schopnost aplikovat strategické schopnosti budou mít prospěch každý, kdo chce dosáhnout závratných výsledků. Herní vývojáři, společnost Splitscreen Studios GmbH, se snažili ze všech sil, aby zajistily, že dostanete maximální požitek ze hry. Zbývá jen popřát vám hra vášně a pozitivní přístup!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more