Záložky

Steamcraft

Alternativní názvy: Steamcraft

Steamcraft Game - střelec prohlížeče na automobilech s parním motorem. Hra je vyrobena v žánru steampunk.

Klotka hry Steamcraft

Plot říká dvěma vynálezcům. V poslední čtvrtině 19. století vypil anglický William Howard a jeho přítel James Woutt v jednom z restaurací na okraji hlavního města Velké Británie. Téma konverzace bylo zajímavé: nový vynález času - parní stroje. Během aktivní diskuse měli nápad. Bylo to, že když spojujete automobily s parním motorem s gladiátorskými boji, dostanete něco zajímavého. Bylo by také zajímavé, kdyby někdo v těchto bitvách vytvořil šampionát, který by se nakonec mohl stát mezinárodním. A mezinárodní turnaje jsou způsob, jak vydělat peníze, s pomocí investorů a velkého počtu fanoušků.

A tady, Howard na to přišel, proč by sami neměli organizovat mezinárodní turnaje mezi parními motory a nabídli své příteli příteli. S radostí souhlasil.

Stalo se roku 1881. Nyní William Howard a James Watt znal celý svět, protože byli hlavními v mezinárodní asociaci parních svazů. (Zkratka - FISA). Tato skupina byla známá po celém světě. To se skládalo z organizátorů bojů, členů panelu soudců a obchodníků. Mistrovství parního letadla se stalo velmi populární po celé naší planetě. Téměř ve všech velkých městech byla aréna, která se bojovala na parníku. Samotná aréna byla mnohem větší než velký amfiteátr v Koloseu. Postavili takové arény, často na okraji města, nebo obecně - mimo město. Důvodem jsou účastníci bitvy - auta se skutečnými zbraněmi na palubě. Chcete-li se stát mistrem v steamcraft, musíte porazit každého soupeře.

World Steamcraft

Pokud se chcete cítit v roli účastníka této události, nezapomeňte hrát iPlayer Steamcraft na našich webových stránkách. Ve hře si můžete vytvořit vlastní unikátní vůz, který může létat nebo jezdit. Pokud nechcete auto vytvořit, můžete si koupit auto v obchodě. V něm můžete nejen zakoupit hotové auto, ale také koupit určité součásti. Také můžete prodávat nežádoucí auto díly k vydělávání peněz, k nákupu hlavní zbraně nebo k malování vašeho auta.

Ve světě steamcraft se setkáte:

 • Boj na parních motorech
 • Mnoho polí
 • A řada strojů a typů zbraní
 • Moderní grafika
 • Změny počasí, dny
 • Týmové bitvy s přáteli
 • Výběr odpůrců vaší úrovně
 • Jasné výbuchy

Steamcraft hry, můžete na našich webových stránkách, proto musíte provést několik akcí, včetně registrace Steamcraft. Chcete-li to provést, musíte provést několik kroků:

 • Zadejte e-mail do pole přidělené pro toto pole
 • Přemýšlej o názvu hry
 • Projděte heslo
 • Souhlasí s pravidly

Po registraci budete moci začít v dynamické a rychlé bitvě na náhodném místě. Vyberte si denní čas, ať už v noci nebo den. Můžete vytvořit svůj vlastní tým, který vstoupí vaši přátelé do bitvy proti vašim soupeřům. Během bitvy rozložte nepřátele na části, můžete odradit své oponentské kolo, kapotu nebo hlavní zbraň. S pomocí kritického poškození máte možnost dokončit svého soupeře!

. Seznamte se s vašimi nepřáteli v parních strojcích!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more