Záložky

Stav rozpadu 2

Alternativní názvy: Stav rozpadu 2

Game State of Decay 2 Vyberte si život!

Stav rozpadu 2 je dlouho očekávaným pokračováním známé první části, která má obrovské množství fanoušků. V nové verzi autoři navrhují pokračovat v dobrodružstvích ve světě, který je ponořen do naprostého chaosu. Vývoj vědy přivedl lidstvo do apokalypsy, lidé se proměnili v zombie bez života, pocitů a omezení. Dokonce i ti, kteří stále ještě bijí srdce, přestali být lidmi v obvyklém smyslu, jejich cílem je přežít, a proto neexistují žádné morální zásady a zákony se na ně nevztahují. Všechno se točí kolem jediného cíle, aby se nestali mrtvými.

Vzhledem k tomu, že vývojáři slibují hrát hru State of Decay 2, bude k dispozici z různých zařízení, je k dispozici pro PC pod Microsoft Windows 10 a Xbox One. Informace o nové malé, ale s důvěrou můžeme mluvit o pokračování příběhu. Virtuální svět bude ještě nebezpečnější a pro každého, kdo přežije, nebude dostatek zdrojů. Nepřátelé budou nejen vzkříšenými mrtvolami, ale i pozůstalými. Můžete se spolehnout pouze na skutečné přátele, blázniví obyvatelé tohoto postapokalyptického světa jsou ještě nebezpečnější než zombie, jsou připraveni jít za jakýmkoliv trikem, průměrem a krutostí kvůli zisku, aby odnesli zásoby, které jdou příliš těžké.

Oznámení hry jako klienta, aby se cesta do boje bude nutné stáhnout Stát Decay 2, a poté budete muset projít autorizaci. Po těchto nešikovných procedurách se před hráči otevře otevřený a hrozný svět, ve kterém má každý svůj vlastní strategii přežití.

Funkce Stav rozpadu 2.

vývojářům her slibuje otevřený virtuální svět ještě více než v předchozí části a v něm to bylo 16x16 km. Grafika by také měla zasáhnout hráče realismem a silnými speciálními efekty. V závislosti na zvolené strategii můžete hrát ve Státu rozpadu 2, a to jak nezávisle, tak ve společnosti přátel. Každý znak má svůj vlastní soubor osobních charakteristik:

  • Vzhled;
  • Osobnost;
  • Dovednosti,
  • Znalosti.

. Část z nich je k dispozici při počáteční volbě a některé dovednosti budou muset být získány krok za krokem. Inovace v této hře spočívá v tom, že kromě výběru osobních údajů hrdiny, jako je povolání, dovednosti a charakter, mají také nevýhody. Tak například, hrdina může být náchylný k alkoholismu nebo dokonce být závislý na drogách, nebo může v panické situaci prostě panikařit.

režimů ve hře jsou dvě cesty samotářů a komunita čtyř postav. Společnost bude naprosto jedinečná, a proto je jejich historie stejná. Abyste se mohli ve hře pohybovat, musíte se postarat o ty nejnutnější zbraně, léky, potraviny, vodu a samozřejmě o dobře opevněnou základnu, nejlépe se střechou nad hlavou a bezpečnostními zařízeními. V tomto vesmíru jsou zdroje velmi omezené, jejich zakořenění v jedné oblasti nebude fungovat, a proto autoři vybudovali širokou škálu komunikací. Za prvé, pro tým je snazší bojovat, za druhé, je možné se sjednotit s ostatními týmy a za třetí, získání nových zemí se může setkat jak s přátelskými aliancemi, tak s velmi agresivními. A s některými bude možné uzavřít vzájemně prospěšnou dohodu a prodat nebo koupit přebytečné zdroje.

Týmová práce nebude omezena výběrem režimu pro více hráčů, družstva se čtyřmi postavami, které lze snadno rozdělit tak, aby bylo dosaženo společných cílů, například, aby se jednalo o zadní část, dvě budou hledat potřebný obchod, který přežil, a čtvrtá bude hrát roli řidiče čekajícího na soudruhy.

Buy State of Decay 2 může být již v červnu 2017, zatímco vývojáři jsou velmi skromně sdílející informace a herní komunita je ve ztrátě a má podezření na nové verze.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more