Záložky

Star Wars: Empire at War

Alternativní názvy: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War hra, ve které události se vyskytují, jak ve vesmíru, tak na Zemi. Tato hra je strategická počítačová hra, příběh je tvořen unikátní Star Wars trilogie.

Hra má pouze dva herní módy: kampaň a Galactic Conquest. Každý režim má své vlastní charakteristiky:

1. Režim kampaň. Je klasický příběh RTS.

2. Režim Galactic Conquest. Jedná se o režim s globální strategií a taktických bitev a v reálném čase.

Hra Star Wars: Empire at War si můžete stáhnout pouze pro dospělé hráče. Pro nezletilé uživatele získat přístup ke hře je uzavřen. Stáhnout

Star Wars: Empire at War budete mít příležitost a jakékoli jiné stránky, které nabízejí tuto možnost. Například, to může být provedeno na torrenty.

Máte lákavou příležitost prohlédnout si hry

Star Wars: Empire at War videu. To lze provést na oficiálních stránkách hry, nebo na youtube. Ve videu ukazuje základní informace o hře, popisuje poslání, herní módy a ještě mnohem více.

Hra Star Wars: Empire at War je mnohem zajímavější mód Galactic Conquest. Tento režim je rozdělen do několika částí:

1. Strategická část. Zde máte stavět velké budovy, vozový park a vedení jednotky na strategické mapě. Během hry můžete provádět výzkum a vymýšlet nové technologie, nové lodě a nové zbraně. Existuje několik technologických úrovní. Rebelové v této hře nejsou vyvíjí své vlastní technologie, a které se od imperiálním jakékoliv vyvinuté technologii, která se stává hlavní rebelové.

2. Část formace. Taktické bitvy, stále rozdělené do prostoru a planetární. Vyskytují se v reálném čase. Ve vesmírné bitvy neustále zahrnovat omezený počet lodí. Ve hře jsou nové lodě jsou nazývány v jako posily. Kromě bitevní stanici, žalovaná strana může mít pomocné radary. Také přítomný na baterie planety. V závislosti na velikosti lodi jsou následující postižené oblasti: zbraně, štít generátory, motory, brnění a hangárů.

Star Wars: Empire at War zbraně jsou několika typů:

1. Střelné zbraně.

2. Zavřít bojové zbraně.

V závislosti na situaci, budete používat určitý typ zbraně.

Ve hře Star Wars: Empire at War, můžete hrát různé postavy z Hvězdných válek. Většina z nich se mohou účastnit vesmírných bitev, a jiné znaky jen v pozemních bitvách. Tam jsou postavy, které vám dávají bonusy, ale neúčastní bojů.

Můžete aktivně pohybovat po bojišti, snímání budov a používat speciální schopnosti, ale nemůžete střílet.

V pozemních bitev bojovali světelné meče a aktivně používat Sílu.

Jsou také přítomny kromě postav ve hře a podporovat bezejmenné postavy, které si můžete pronajmout přehrávač. Říká se jim lovci, agenti, pašeráci, a tak dále.

SW EAW hra pro opravdové milovníky Star Wars!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more