Záložky

Starquake

Alternativní názvy: STARKVEYK

Online hra Starquake - masivně multiplayerové RPG vesmírné objekty. Chcete prozkoumat vesmír a jeho světy obývají vytvořit kolonii, účastnit se obranných bojů a přitom rozvíjet svou postavu? Vítejte na Starquake on-line. Věnování na hru začít registrací.

Připojte se do hry Starquake není nic neobvyklého. Budete muset přijít s jménem postavy, zadejte platnou e-mailovou adresu, heslo a ověřovací kód. Pak si přečtěte a přijměte dohodu uživatelské jméno a zákony vesmíru Starquake. Nyní klikněte na "dobytí prostoru" a tuto registraci Starquake vyplněný.

Další na zadanou e-mailový účet Vám bude zaslán údajů, a můžete ujistěte se, že vaše on-line registrace na Starquake úspěšný. Dále zabývá vytvořením charakteru. Starquake on-line hra nemá rozdělení podle rasy a civilizace - se narodil na planetě Omega, vybrat si vlastní avatar a dostanete chuť si už získala kosmickou loď, například, které moduly jsou nainstalovány na něm, nebo jaký typ bytové jednotky. Pokud jde o zbraně, jeho zisk v obchoďáku. Rozsah: laser, plazma, střela, mina, a gravitační energetické zbraně. Zde, na stanici Omega, můžete získat klid a doprovodný munici.

V zbraní a posílit svou vesmírnou loď hrát hry on-line Starquake budete potřebovat další moduly

- Planetary - výzkum, výroba suroviny, výrobní závody, zpracovatelské závody, atd. atd. S nimi můžete nasadit své aktivity na uspořádání a kolonií rozvoj její infrastruktury;

- Biomodule - speciální bonusy základních charakteristik vaší postavy.

Starquake on-line hra, ve které bodovací systém je jednoduchý a jasný pro každého - po úspěšném kurzu, udělen zkušenostní body. S nimi si můžete koupit moduly, nebo vydělat peníze (prodává se s ostatními hráči). Také má systém hodností, rozšiřuje hráčů nad úrovní 4. Získání nové hodnosti s ním a dostanete hmatatelné odměny - celkem šest titulů a každý úkol přináší následující 5, 10, 20 a 25 bodů na vašich požadavků. Chcete-li získat další hodnost, budete muset zúčastnit tzv. boj-cíl - proti jinému hráči a mimo jejich stanice.

Play Starquake - to je skvělá příležitost poznat vesmír. Budete procházet galaxie, sluneční soustava planet k návštěvě, které patří do různých klanů, se jim prostředky, aby se zapojily do stavby a jejích kolonií. Než začnete hrát hru on-line Starquake číst "Atlas". Stručně řečeno, tam zjistíte, že tam je celkem 11 planet a jejich pět druhů - vodní a suchozemské, zmrazené, plyn a mrtvý. Nejčastějším cílem pro vývoj je, samozřejmě, země planety. Bohatství a nerostných zdrojů, stejně jako příznivé přírodní podmínky (přítomnost kyslíku v atmosféře) z něj činí ideální místo pro vytvoření koloniálního systému.

Vzhledem k výše uvedenému, někdo by mohl nabýt dojmu, že Starquake hrát lépe pouze kalené Roleplayers, ale spěchat, aby vás uklidnit - hrát v plné prostoru "voynushki" zde bude také možné. Dobytí území na ochranu své kolonie nebo kolonie svého klanu - to je místo, kde můžete plně vyjádřit dovednosti a realizovat jejich potenciál, jako vojenský vůdce.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more