Záložky

Star Wars: The Old Republic

Alternativní názvy:

Star Wars: The Old Republic MMORPG hra, která potěší fanoušky světa Star Wars. Kvalita grafiky je dobrá, ale záleží na výkonu hardwaru. Hudba je dobře zvolená a odpovídá celkovému stylu hry. Ve hře budete rozvíjet schopnosti postav, prozkoumávat svět a plnit úkoly.

Chronologicky se hra odehrává několik set let před událostmi zobrazenými v prvních filmech Star Wars.

Sithská armáda vedená Darthem Malgusem napadne Coruscant a vyplení velkou část planety a chrámu Jedi. Senát byl po těchto událostech nucen podepsat Coruscantskou úmluvu, která vedla k zániku republiky.

Rada obvinila Jedie z toho, co se stalo, a obrátila se k rozkazu zády, ale vznešený Jedi zůstal navzdory tomu věrný ideálům Republiky. Následovalo období studené války mezi Říší a Republikou.

Dvanáct let po těchto událostech přijíždějí dva mladí padawani na výcvik na planetu Titus, kde se usadil řád Jedi. Mezitím se pašerák a republikový voják dostanou na Ortmandellu do problémů. Dva sithští akolyté dorazí na Kariban, zatímco imperiální agent a imperiální voják se snaží uchvátit Hutty.

Zde si musíte vybrat postavu a příběh, který určí, co se bude dít dál.

Můžete si vybrat světlou nebo temnou stranu síly bez ohledu na to, kterou postavu se rozhodnete hrát.

Navíc před hraním Star Wars: The Old Republic budete muset navštívit editor postav a vybrat rasu a vzhled postavy.

Výběr ras je poměrně velký, ale bez předplatného jsou k dispozici pouze tři možnosti:

  • Člověk
  • Zobrak
  • Kyborgský zabiják

Zápletka hry je dobrá a záleží na tom, kterou z postav si vyberete. I když projdete dějovou linii až do konce, můžete začít hrát znovu s jiným hrdinou. Díky možnosti projít si úplně jinou cestu a jinou příběhovou kampaň je jich ve hře osm a všechny jsou velmi zajímavé.

Úkoly lze splnit samostatně nebo s dalšími hráči.

Ve hře je hodně

planet. Jak hra postupuje, budete si moci vyzvednout společníky na cesty. Každý z nich má svou vlastní historii a charakter.

Soubojový systém není příliš komplikovaný, bude snadné přijít na to, co je co, i když jste podobné hry ještě nehráli.

Část obsahu je dostupná pouze prostřednictvím předplatného, ale většinou se jedná o dekorace, které nemají vliv na hru. Ve hře je obchod pro nákupy.

Hra má spoustu síťových režimů. Společné nájezdy na planety, bitvy mezi hráči a dokonce i závody vesmírných lodí.

Ovládací rozhraní je pohodlné. Ale i když se vám výchozí nastavení nelíbí, můžete ho změnit podle svých představ.

Dostanete příležitost zúčastnit se osmi vzrušujících příběhů bez placení, protože hra je zdarma. Předplatné odemkne trochu více funkcí a obsahu, ale není povinné.

Star Wars: The Old Republic stáhnout zdarma na PC, můžete kliknutím na odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru a ponořte se do slavného vesmíru Star Wars právě teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more