Záložky

Stalker Online

Alternativní názvy: Stalker on-line

Konečně, tam bylo to, co se očekává, že všechny fanoušky slavné série her S. R. Hodně bylo řečeno, a převyprávěl o tom, jak by to mělo vypadat hry Stalker on-line na různých internetových fórech. Všechny velké vojsko online hráči SNS očekává okamžik, kdy stejná on-line hra Stalker potěší je s jeho triumfálním vstupem na otevřených prostorů na internetu.

A hle, společnost programátorů z Jekatěrinburgu Cybertime systému shromáždil odvahu, a snaží se vyhovět přáním fanoušků série, vzala tento dlouho očekávaný pokus a ukázal nám mělo vypadat on-line hry Stalker. Gratulujeme milí hráči! Nyní si můžete zahrát on-line stalker!

Pro ty, kteří nevědí. Všechny hry v seriálu S. R. na základě maximální realismus simulace života v uzavřené zóny v Černobylu. A v blízké budoucnosti, alternativní, kde NPP došlo silnější emisi záření. To samozřejmě ovlivnilo prostředí zóny. Se začaly objevovat různé anomálie, artefakty, atd. § Jedná se o studium těchto jevů a vypořádat se s stalkery - poustevníci zóny. Pro jednoho z nich a budete muset hrát hru on-line stalker.

V Stalker on-line muset hrát spuštěním soubor hry z vašeho počítače. Zde si můžete stáhnout hru na hlavní stránce hry.
1. V "Stáhnout hru", pak vyberte jeden z odkazů ke stažení.
2. Když archiv do hry zavést na vašem počítači, extrahovat soubory v něm.
3. Použití unzip souboru snadnou instalaci, a můžete hrát hry on-line stalker.
Pak na herní stránky, musí být si prošel Stalker registraci.
1. Nejprve musíte souhlasit s pravidly fóra Stalker-online,
2. Poté zadejte své přihlašovací údaje (jméno, pod kterým budete učit ve hře a na webových stránkách)
3. E-mailová adresa
4. . Potvrzení hesla
5 Vyberte jazyk, ve kterém jsou pohodlné hrát, časové pásmo.
6. Vyplňte jednoduchý test, že registrace Stalker nasunula živý člověk a ne bot.

Play Stalker Online dostanete pouze tehdy, pokud váš počítač splňuje tyto minimální systémové požadavky:
Minimální systémové požadavky:
Video: NVIDIA GeForce 8600, ATI X1600 s SM3. 0 s alespoň 256 MB paměti
RAM: 2GB
CPU: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)
Systém: nejnovější DirectX 9. 0 ° C,. NET Framework 3.

Při kontrole ve hře před Stalker otevře obrovský vesmír zachování Entourage boj o přežití v pásmu s omezením na Černobyl. Stalker on-line je v současné době v beta verzi. To znamená, že v budoucnu, měli byste očekávat jen nové vylepšení z herních vývojářů.

Stalker on-line hra, ve které většinu času daného provádět všechny druhy úkolů a questů. Zpočátku se může zdát příliš jednoduché, ale s akumulací zkušeností vaše stalker bude silnější a přijímat úkoly zaměřené, například in-hloubkové studie anomálií zóny. Pro plnění všech úkolů získáte zkušenosti, že jde o charakteristiky vývoje vašeho stalker. Hra nemá jasně definované znakové třídy, protože vy sami si mohou vybrat roli, která se ti líbí.

Všechny online hry Stalker postavena na demokratických principech, kdy právo každý hráč fórum hry publikovat své názory a návrhy na své oblíbené hry, aby to bylo ještě lepší. Staňte se nováček mezi stalkery. Můžete si vybrat pro sebe osud žoldák, nebo jít cestou askeze, a možná by bylo zajímavé, aby odhalili tajemství zóny. Možnosti navigaci vzrušující svět Stalker on-line, je mnoho, a každý z nich obsahuje skutečné emoce.
Stalker online hry na vás čeká!

 

Stalker hra on-line registrace