Záložky

Spiral Knights

Alternativní názvy: Spiral Knights

Spiral Knights - multiplayer online role-playing game. Kombinuje různé žánry. Vytvořeno pro milovníky dobrodružných cestách po neznámých světů. Dozvíte hodinových planetu a bojovat proti jeho obyvatele. Spiral Knights hra může zdát docela jednoduché, ale v budoucnu, budete se cítit všechny své kouzlo.

Co by se musel rychle přesunout do hry stojí za to začít vytvářet svůj účet ve hře. Spiral Knights Who sdílíte podruhé. Pouze správně určit požadovanou údaje:

  • Zadejte svou e-mailovou adresu,
  • Invent a zapište heslo, sestávající z ne méně než šest znaků.

A můžete okamžitě začít hrát hru Spiral Knights. Tady v časných stádiích můžete přijít se jménem pro svou postavu, nebo můžete použít náhodný výběr názvu internetového programu. A pak vytvořit postavu - jeho masky, navrhovaných čtyř možností. Můžete si vybrat počáteční vybavení, a mimochodem, když vaše postava sama o sobě již má meč, štít a zbraň. Stále je třeba rozhodnout na barvě, která v budoucnu již nemůže být změněn. V této fázi jste přiřadili k vaší postavě.

Nyní můžete začít. Uncharted planeta - Clockworks, dostanete neočekávané havárii vaše loď. A se svými třemi společníky, jako jste vy rozhodnete izvedyvat území. Ocitáte se ve městě Haven. Zde je neuvěřitelné. Svět je tak fantastické, že neustále mění dodává.

Spiral Knights hrát podle toho, jak se můžete společně v cechy, skládající se ze čtyř osob, a bojovat sám.

Všechny vaše zařízení a nezbytné položky v celé hře, budete mít možnost prodávat v aukci, nebo prostě koupit. Ale pak je ideální volbou pro získání

  • Aukční a zdroje
  • Žetony;
  • Kraft;
  • Recepty,
  • Další prodej.

Aukční a zdroje - schopnost prodat své stávající zdroje v aukci, při sledování nejvíce provozních a drahé zdroje.

Žetony - jako dodatečný příjem. Na každé úrovni vypadne z truhly.

Kraft - prodávají věci vykrmit ceny.

Recepty - prodej dříve zakoupili o levných receptů.

Prodej - po uplynutí aukce - aby se ucházely o vašem produktu a prodat ji.

Obecně platí, že je nutné obrátit se na takovém podvodu a zlepšit své vybavení.

Spiral Knights on-line hra vyvinutá cartoony grafiky, jako je jednoduchý, ale docela kvalitní. Takže si nenechte se odradit, tyto hry poskytují spoustu zábavy a vzrušení. Hra je také docela zábavné, jako je množství masových bojů nejsou splněny všude.

Možnost hrát hru Spiral Knights zdarma, výrobci se automaticky zvýší svůj okruh fanoušků, a to přitahuje další hráče.

V tomto vzrušujícím světě a každý může spadnout, ale držet to docela není snadné. Ale stojí za to si vyzkoušet! Dále, ve světě neznáma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more