Záložky

Spider-Man: Miles Morales

Alternativní názvy:

Spider-Man Miles Morales je další hra založená na komiksu Spiderman. Ve hře uvidíte špičkovou grafiku. Hlasové herectví hrají profesionální herci a hudba vytváří atmosféru.

Hlavní postava hry se jmenuje Miles Morales, právě jeho si Peter Parker vybral jako svého nástupce. Když nad New York Marvel hrozí nebezpečí, neztratíte ani minutu, musíte si obléknout kostým Spidermana a zachránit město a jeho obyvatele před silami zla.

Než budete moci hrát Spider-Man Miles Morales, budete si muset projít malým tutoriálem, ale nebude to trvat dlouho. Pro Milese to bude složitější, nové funkce si bude muset osvojit již během hry.

Aby mohl účinněji bojovat proti zlu, potřebuje se naučit:

  • Vytvářejte jedovaté biologické exploze, které mohou snadno zneškodnit i více nepřátel současně
  • Naučte se používat kamufláž, díky které je téměř neviditelná
  • Používejte efektivně gadgety k získání aktuálních informací

Navíc je nutné kombinovat akrobacii s používáním pavučin. Velkou část tohoto arzenálu neměl k dispozici ani jeho mentor, ale talentovaní a pilní studenti časem učitele vždy předčí.

Nepřáteli hrdiny ve hře budou odporná energetická korporace a celá armáda padouchů vybavená nejmodernější technologií. Ulice se stanou bitevním polem a v průběhu bitvy se mnozí budou muset obětovat pro vítězství.

Pohyb po městě je jako parkour, ale ve skutečnosti je díky použití webu honička ještě velkolepější.

Winter New York vypadá nádherně a vy budete mít možnost obdivovat zasněžené ulice a fasády budov. Miles se do tohoto města nedávno přistěhoval a všechno je pro něj nové. Není snadné cítit se jako doma v největším městě planety. Postupně se v průběhu boje každá ulice hrdinu seznámí a nakonec najde nový domov.

Soubojový systém není příliš složitý. Existuje spousta triků a dovedností, ale díky promyšlenému managementu pro vás nebude těžké přijít na celý tento arzenál.

Nezapomeňte vylepšit statistiky svého hrdiny, jak budete získávat zkušenosti. To vám usnadní další postup. Nepřátelé budou silnější a vynalézavější a jejich počet vás donutí vynaložit veškerou svou sílu, abyste je porazili.

Miles nebude na této cestě sám, postupem času bude mít mnoho přátel, kteří mu budou pomáhat všemi možnými způsoby. Hrdina ale přirozeně bude muset ty nejobtížnější a nejnebezpečnější úkoly plnit sám.

Hra rozhodně osloví všechny fanoušky světa Marvel. Vypadá, jako by vystoupila ze stránek komiksu. Ale i když nějakým zázrakem tento fantastický svět neznáte. Stále stojí za to si ji zahrát, s největší pravděpodobností se vám bude líbit, příběh je zajímavý, charakter hry sympatický.

Spider-Man Miles Morales ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Nainstalujte si hru hned a udělejte Petera Parkera hrdým na svého nástupce!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more