Záložky

Space Pioneers 2

Alternativní názvy: Space Pioneers 2

Space Pioneers 2 on-line - tento prostor prohlížeč strategie, kde se k boji o moc ve vesmíru. Cíl - vytvořit neporazitelný říši v galaxii, kolonizovat oblíbenou planetu, rozvíjí průmyslový komplex meziplanetární nebo vytvoření nedobytnou základnu.

Online hra Space Pioneers 2 nevyžaduje instalaci hry klienta a je k dispozici v každém moderním prohlížeči. Vše, co je potřebné ke spuštění hry, je to Registrovat Space Pioneers 2.

Na hlavní stránce se nachází registrační formulář, kde si můžete vybrat způsob registrace, jsou tam dva.

Za prvé, pomocí účtu na Facebooku nebo Google, kliknutím na příslušné tlačítko a postupujte podle pokynů na registraci ve hře.

Pokud se nezaregistrujete účet na Facebooku a Google, pak budete muset použít druhou metodu, zaregistrujte Looki-účet přímo z místa hry: v oblasti registračních zadat přihlašovací (jméno), e-mail a heslo, pak potvrďte souhlas s pravidly hry a stiskněte "Registrace". Registrace na tuto hru Space Pioneers 2 skončil. Pak můžete kliknout na "Play! . "

Důležité! Looki-registraci účtu, budete mít přístup ke všem hrám komunity automaticky!

Hlavním cílem hráče je budovat a rozvíjet svou galaktickou říši. K dosažení tohoto cíle bude nutné postavit řadu významných staveb, které budou poskytovat zdroje pro výstavbu a rozvoj Říše.

Online hra Space Pioneers 2 má tři typy zdrojů: kovové, křišťálové a tritium.

Je třeba kov a krystaly, aby bylo možné postavit budovy, jakož i pro studium výzkumu, avšak pro některé účely může být také nutné Tritium (to je také používán jako palivo pro lodě).

Kromě těchto zdrojů, stále existují nanobots - je placené zdroj, který může zkrátit dobu výstavby budov, lodí a časových studií.

Hra má hodnotu jako energie (signalizuje o zbývající a celkové množství energie).

Space Pioneers 2 online hra pro rozvoj své říše má takové budovy

Metalloshahta, Kristalloshahta syntezátor a tritium - tyto stavby poskytují potřebné zdroje pro stavebnictví;

SES, GPP a větrné turbíny - se budovy podílejí na výrobě potřebné energie;

Loděnice - zde se bude stavět nové lodě, navíc snižuje loděnice stavěli;

Laboratory - zde budou studovány různé studie, kromě toho, snižuje čas jejich laboratorní studii,

Budování důvěry - tato budova snižuje stavbu všech budov;

Obchodování databáze - můžete provádět obchody mezi hráči a pronájem Voyager,

Výměník - zde si můžete převést nepotřebné vojenské jednotky ve zdroji a pronájmu, jako on výměníku a Megautilizator;

Androidozavod - díky němu výrazně snižuje výstavbu dalších budov, lodí a obrany

University - díky němu méně času ke studiu výzkumu;

Prombaza - umožňuje přidat staveniště, mohou být prováděny paralelně výstavby dolů a energetických zařízení.

Game Space Pioneers 2 on-line má dva obory: obchodník a bojovník.

Pokud chcete bojovat, udržovat se na bitvu, pak je lepší zvolit - Warrior, a je-li prioritou je umístěno vedení mírové mise, pak je lepší - Merchant.

Další informace o těchto dvou profesí si můžete přečíst na herních fórech.

Hra má osm sekcí: Ekonomie, lodě, servis, Navy, System, obchodní a ostatní hráči. Každá část má své vlastní menu, které si můžete vybrat položku pro konkrétní hru problému. Takže, hrát hry Space Pioneers 2 on-line je docela zajímavé.

Upozorňujeme, že prvních 14 dní svého charakteru budou chráněny před útokem, a tak začínají hrát hry on-line Space Pioneers 2, doporučuji ji použít chytit rozvíjet svou planetu.

Dalším velmi zajímavým rysem této hry, je to Holiday. Být na dovolené, váš vozový park a planety částečně přeměněna na jinou podprostoru, který neumožňuje další účastníky hry, v mnoha ohledech, k útoku své impérium. Navíc, během prázdnin, doly i nadále získat zdroje (ne na plnou kapacitu), lodě i nadále scházet a stavět budovy.

Stejně jako mnoho dalších her, je zde možnost, pokud chcete, aby členství v Alianci, nebo si vytvořit vlastní. Přičemž, tam jsou některé výhody ve hře.

Obecně platí, hrát Space Pioneers 2 je zábavná a vzrušující pro každého, kdo miluje vesmírná dobrodružství.

Space Pioneers 2 Online registrace je otevřena všem příchozím, tento tajemný svět!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more