Záložky

SpaceInvasion

Alternativní názvy: SpaceInvasion

Seznamte se s herním SpaceInvasion on-line. Lesk nové vesmíry a ničení světů, které jsou miliony let staré, se můžete těšit na rozsah této hry naplno. Online hra SpaceInvasion začíná v prohlížeči. Ale dříve, než se ponoříte do hlavy hvězdné bitvy, podívejte se na to, co systémové požadavky jsou pro nás hra. SpaceInvasion online hra běží v prohlížeči. Chcete-li pracovat správně, budete potřebovat nainstalovat Adobe Flash Player. Momentálně jsou podporovány téměř všechny populární prohlížeče. Pokud jde o hardware - stačí úroveň a počítač Pentium 3 s 16 MB paměti RAM, hlavní věc, která měli přístup k Internetu.

Připojte se do hry SpaceInvasion nezpůsobí sebemenší problém. Aby bylo možné začít hrát, musíte zadat vámi zvolené přezdívku - přezdívka, heslo, e-mailovou adresu, datum narození, zemi pobytu a vyjádřete svůj souhlas s podmínkami této smlouvy. Registrace SpaceInvasion vám dává schopnost přijímat aktuality hry, stejně jako významné herní události k poštovní schránce, pokud budete chtít, můžete partnerský distribuci.

SpaceInvasion on-line registrace vám umožní být v jednom ze světových galaxií. Můžete si vytvořit svůj vlastní hvězdný systém, nebo vstoupit do již existujícího.

Centrum Vašeho hvězdy galaxie - planeta, která může mít mnoho výhod, ale tam může být nevýhody. Jedním z hlavních kvalitativních parametrů planety - dostupnost zdrojů pro rozvoj (Kryptonite, ruda, kov, koření), povaha atmosféry může také komplikovat život a energie může produkovat jeden ze tří způsobů. Také, každá planeta má svou vlastní teplotu prostředí, jeho fyzické rozměry a koordinuje v galaxii. SpaceInvasion online hra, takže můžete rychle vylepšit svou planetu, ekonomický a vojenský vývoj světa můžete sledovat v "revizi této planetě." Také budete muset dívat na budovy, provádět vědecké zlepšení a budovat a trénovat flotilu.

Hrát hru SpaceInvasion on-line, a to vždy vzrušující, pomáhá relaxovat, ale to zůstane, kde budete muset použít bochník, protože bez příslušného, ​​taktické a ekonomické přípravy vašeho vozového parku a vaše planeta bude zničena soupeřů.

Pokud se rozhodnete investovat prostředky do vědy - to je velmi dobrý tah, protože invistitsii ve vědě přinést zvýšení těžby zdrojů nebo výkonu loďstva. Mezi budovami stojí za zmínku důl, kteří se podílejí na těžbě kovů, kryptonit - dvou hlavních budov, které poskytují energii a zdroje do budování. Výsledné bohatství by měly být uloženy ve skladu. Zahrajte si online hry SpaceInvasion si velmi často, a můžete sledovat život vaší planetě, ale nezapomeňte na bitevní loďstvo a každá osoba samostatně výdělečně respektovat hráč by měl mít svůj vlastní vozový park. V obchodě máte možnost koupit si speciální práci, která bude pracovat, zatímco budete hrát SpaceInvasion. S SpaceInvasion můžete hrát odkudkoli s přístupem k Internetu - ať už je to mobilní telefon, tablet nebo starý počítač. Hvězdná bitva se vypuknout na vašich planetách vám dá příležitost setkat se s novými lidmi a bavit se.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more