Záložky

SoccerStar

Alternativní názvy: SoccerStar

SoccerStar on-line - bez prohlížeče multiplayer hra sportovní žánr, je rámován ve vtipném stylu. Projekt vývojáři, L39 Studios, a publikoval činy jako dynamit. V herním světě si neměli brát na zničující roli trenéra, místo toho si bude běhat po hřišti a střílet góly, pocit svobody a radost z vítězství. Vaše postava - nováček, který do budoucna je předurčen, aby se stal skutečnou hvězdou. Můžete ho jistě povede k lepší budoucnosti, zdokonalovat své dovednosti rány. Co může více gólů, tím rychleji přijde uznání. Vyberte si svou pozici a dále ke slávě!

SoccerStar registrace otevírá dveře ke sportu se všemi svými vyhlídkami. Vytvořit účet není těžké. Musíte zadat v oblasti speciální tvar těchto informací: jméno hráče, e-mailovou adresu, heslo. Musíte také vybrat pohlaví, ale také dát zaškrtněte v potvrzení o přijetí všeobecných podmínek a pravidel hry. Mimochodem, při tvorbě postavy si můžete vybrat vzhled, pak existuje funkce, jak změnit tvář.

Play SoccerStar k dispozici všem příchozím. Zatížení nebude mít nic. Systémové požadavky jsou nízké, a proto se nemusí obávat, že v případě, že konfigurace počítače je stejný v pohodě výkon. Hlavní věc, která byla nainstalována platforma Windows 98/2000/ME/XP, byl k dispozici jeden z moderních prohlížečů a internetu bylo připojeno.

Takže jste se někdo z ambiciózních hráčů. Co konkrétně budete dělat? Záleží na tom, jakou profesi si vybrat z následujících možností: útočník, záložníka, obránce a brankáře. Závisí na třídě funkcí, které budou přiděleny na vás během zápasů. Ale v každém případě se bude muset vypořádat s takovými parametry jako směr nárazu, úhel nárazu, točit míč a sílu nárazu. Bude schopen správně exponovat - věří, že úspěch v kapse!

Staňte se členem fotbalového klubu - a pak společně se svým kamarádem, aby bylo dosaženo výšky sportovní kariéry. Pamatujte si, že jen tím, že pracuje společně, můžete vyhrát nepřátelský tým. Je to druh sportu, kde každý sám za sebe. Mimochodem, v případě potřeby, v době, kdy si můžete vytvořit svůj vlastní klub, pokud se vám nelíbí, že je součástí jedné z těch stávajících. Možná pro klub některá zlepšení, a to trenér, manažer a stadionu.

Hodně záleží na přípravě na další zápas. Začátek SoccerStar hrát si jen muset neustále trénovat svého hrdinu. Další faktory ovlivňují pohodu fotbalistu, a tedy i na jeho důvěře. Jedná se o oblečení, které lze změnit pomocí kostyumizatsii a, samozřejmě, jídlo. Pokud můžete pochopit smysl života sportovce, bude SoccerStar hra velmi vzrušující pro vás cvičení.

Mimochodem, SoccerStar on-line hráči účty a vydělávat peníze. V případech, kdy jsou peníze, aby se všechny nezbytné? Budete vydělávat herní měnu a hvězdy. Zatímco úroveň zisku závisí na stejné popularitě. Brzy budete moci dovolit a slušný dovolenou a dobré jídlo, a chladné oblečení.

Možná, že máte zájem o otázku, jak často můžete jít na hřiště s míčem, předvést svůj talent. Mistrovství trvat sedmnáct dní a každý den během této doby kluby držet dva zápasy za den. Takže to nebude nudit! Je třeba říci, že tým zpočátku pracují počítačových znaky, je nutné, abyste okamžitě začít schopen řídit míč.

Funny fotbalový zápas je jiný v tom, že hra je snadné pochopit. Dokonce i když jste nikdy nehrál v reálném životě běží po hřišti v poslední době zpět do školy včas, tak se vám šance na stejné úrovni s ostatními hráči, i když se mohou pochlubit bohaté zkušenosti. Ty se rychle naučit a pochopit všechny nuance. Brzy se přistihnu myslel, že den a nemůže žít bez artefaktů barevné hry! Zaregistrujte se nyní rozvíjet své vlastní dividendy! Čím déle hrají podstatnou poplatku, a tudíž možnosti. Nechte život fotbalista přinese vám radost! Užijte si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more