Záložky

Ti časové

Alternativní názvy: Temný středověk World

Neklidné době on-line - je multiplayer online role-playing game.

Neklidných dobách Online hra nevyžaduje stahování. Budete potřebovat pouze přístup k internetu a minimální požadavky na systém - Dostupnost prohlížeče.

Neklidných dobách Registrace je jednoduchá a nebude trvat dlouho. Aby bylo možné začít hrát neklidných dobách musíte být registrováni

1. Musíte zadat jméno a příjmení.

2. Je třeba zadat svou zemi a město.

3. V tomto bodě, je třeba zadat vaše pohlaví.

4. Zadejte číslo ICQ.

. 5. V tomto bodě, je třeba zadat několik charakteristik o sobě.

6. Napište, kde jste se dozvěděli o neklidné době on-line hry.

Ale podívejte neklidné době ve hře poté, co výše uvedené údaje nekončí. Dále budete potřebovat:

1. Zašlete nám svou aktuální e-mail.

2. Zadejte své datum narození.

3. Napište město, kde se narodil.

4. Pojďte se s dvěma otázkami, které budou prezentovány na vás v procesu obnovení hesla, bude rovněž nutné zadat odpovědi. Pokuste se přijít s těmito záludnými otázkami, které byste mohli snadno zapamatovat, a jiní z nich nejsou hádal.

. 5. Na tomto místě je třeba přijít s charakterem přezdívku.

6. Uveďte závod svého budoucího charakteru.

7. Myslete na heslo.

Když splníte všechny položky neklidné době on-line registrace a bude vytvořit novou postavu, se můžete ponořit do kouzelného světa této hry.

Zahrajte si hru on-line neklidné době vám může zástupce takových závodů jako:

• Orcs;

• Lidé,

• elfové.

Orcs - nemotorný, ale velmi silné, takže nespadají pod paží.

Lidé - není příliš silný a agilní. Jsou děti štěstí, hodně štěstí vždy doprovází je, stínění lidi z mečů nepřátel a dělá bojová kladiva udeří smrtelně nebezpečné.

Elfové - věčně mladý a bezstarostný magie lesníky. Oni nejsou tak snadno chytit. Tanec - styl jejich boje. Existují případy, kdy je soupeř na jeho poslední dech padá k zemi a elf bojovník bez jediného škrábnutí.

Neklidné době on-line hra má tři druhů profesí

• zdroj;

• obchodní;

• produkovat.

Držení některé z těchto profesí vám pomůže vydělat herní peníze.

Zahrajte si hru on-line neklidné době můžete, plnění různých úkolů, hledání

• společně s přáteli porazit monstra unesli dívky;

• projít bludiště, sbírat různé artefakty;

• stávkující porazit monstra umístění.

Pokud úspěšně dokončit tento úkol, ujistěte se, že dostanete bonus v podobě zkušeností, hrají peníze a zdroje, které budou užitečné pro vás v budoucnu projíždějící hry.

Hra obsahuje také tři podmínka rozsahu bojovník

• Zdraví - ukazuje úroveň svého života;

• únava - vliv na chování postavy v boji. Čím více budete unaveni, tím méně budete mít možnost vyhnout se rány a padají na nepřítele,

• many - to měřítko zobrazuje číslo vám k dispozici mana.

V neklidných dobách budete hrát ve světě, kde každý znak je hráč žít nový život, najít své vlastní cíle a způsoby, jak jich dosáhnout. Ať už si vyberete, tam je vždy někdo, kdo vám bude pohybovat na vaší cestě, ale ujistěte se, že splňují ty, kdo tam bude ve správnou chvíli bude pokrývat záda.

No tak, buďte dobré mysli! Buďte neporazitelný bojovník, nadaný řemeslník nebo štěstí obchodník. Zvolte spravedlivého velitele, který vás zavede do boje, nebo putuje sám svět. Zkuste loupeže na silnicích, ale nezapomeňte, že cestující mohou být silnější než vy. Srovnal nepřátele jeho klanu s prachem a zpřístupnit je požádat o milost. Nezapomeňte si dárek diplomata, to je užitečné pro vás, tak lukrativní spojenectví s bývalými protivníky. Také tím, že hraje neklidné době získat rychle přátele.

Tento svět zahrnuje mnoho tajemství, a všichni jsou na vás čeká v rozsáhlých neklidných dobách. - Vaším úkolem je vybrat si vlastní cestu a po ní. Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more